logo
Dejan

Asus Extreme N6600GT/HTD 256MB DDR3

08.01.2015. @ 18:15   #Komentar #Grafička karta #Asus

Ja imam ovu grafu 5-6 god i dalje je koristim.od igrica sam igrao FAR CRY2(low 800x600 bez problema),PES 2013(low 1024x768 bez problema),CRYSIS 1 (low 800x600 bez problema),COD MW1-2(800x600 bez problema)..treba mi neka od 9xxx serije +:Nekad dobra -:Sad za muzej

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan