Graficka karta je VRH!!!Jest da je ja imam u AGP varijanti ali je vrh.Uz nju mozete igrati i naj zahtevnije igre samo morate imati dobro kvalitetno napajanje minimum 400W.PREPORUCUJEM!
Koristim je jos malo pa godinu dana.Kartica je odlicna uz odgovarajuce drajvere,noviji n-vidia 9.. Na 3d mark-u 03 pravi 8100 poena sto je fenomenalno. Cista desetka za karticu...