logo
^DzIGI^

Asus Extreme N6600GT TD 128MB DDR3

25.12.2006. @ 19:37   #Komentar #Grafička karta #Asus

Graficka karta je VRH!!!Jest da je ja imam u AGP varijanti ali je vrh.Uz nju mozete igrati i naj zahtevnije igre samo morate imati dobro kvalitetno napajanje minimum 400W.PREPORUCUJEM!

1 komentar

sasha
22.01.2007. @ 01:18 #6be270cb

Koristim je jos malo pa godinu dana.Kartica je odlicna uz odgovarajuce drajvere,noviji n-vidia 9.. Na 3d mark-u 03 pravi 8100 poena sto je fenomenalno. Cista desetka za karticu...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan