logo
K U R E

Asus Extreme N7300GT/Silent/HTD 256MB DDR2

19.09.2006. @ 21:05   #Komentar #Grafička karta #Asus

Sta reci za ovu karticu... Kartica je VRH,pre nje sam imao Ati Radeon HIS Exalibur 9550 igram 2.5h GTA San Andreas ili mi se zamrzne ekran ili mi se restartuje komp zbog velikog zagrejavanja.Ova Asus kartica 7300GT po defaultu je 56 Stepeni,a kad igram igru i izadjem iz igre prikazuje 58 Stepeni sto znaci da nemam primedbe kartica za ove pare 100 Evra je VRH V R H O V A.

13 komentara

ivanz
13.12.2006. @ 08:25 #e0ebbd75

Da... samo jos da ima i DDR3 pride, gde bi joj bio kraj :D ...

Nemanja
17.03.2007. @ 10:14 #f10652b9

u svaku novu konfiguraciju stavljam ovu graficku, zato sto za ove pare nema boljih performansi... +:cena, kvalitet, brzina -:grejanje

Day
31.03.2007. @ 01:16 #50ee6769

hm imam je nisam zadovoljan sa njenim grejanjem +:odnos cena kvalitet -:GREJANJE

Vule
24.04.2007. @ 19:35 #2f1d3d50

Da je kartica dobra to stoji ali za iste pare moze se naci x1600pro koja je dosta bolja kartica a uz malu doplatu mozete kupiti i 7600gs isto asusovu koja je cak i identicnog izgleda ali mnogo mnogo bolje performanse. A da pripremite dodatni ventilator za leto ako planirate da se igrate. Poz.

Dejan
02.09.2007. @ 22:47 #9073b760

Odlicna kartica. Imam je tri meseca, gura i nove igre sasvim solidno. Na njoj sam zavrsio i Fear i Lost Planet. Sto se tice zagrevanja - nista strasno. Ne prelazi 60c pod najvecim naprezanjima na letosnjim vrucinama. 7600GT je duplo skuplja a realno je brza samo 10-15%.Mada bi trebalo pojuriti model sa DDR 3 memorijom ako ga ima posto je mala razlika u ceni. Klokovana sa nakacenom osmicom na hladnjaku veoma brza za te pare.

waxer
29.10.2007. @ 17:26 #6a644703

za ove pare nema bolje graficke,sve igrice rade na njoj na visokim detaljima,grejanje do 80c,ne moze joj prici ni jedan redeon(1550pro,1600pro,1650pro) za pohvalu!!! +:extra grafika -:los overclock

Ziko
29.03.2008. @ 16:35 #b563a828

Jako dobra kartica. Sto se tice overclock-a, to moze da se resi. Stavio sam, bez pricvrscivanja, na nju 80mm cooler i clockovao sam je na 570/920. 3D mark 06 score je 2417 (sa 5000+ Black edition @ 3.0GHz) +:Odnos Cena/Kvalitet -:Nemam jos jednu za SLI :-)

Chester
07.07.2008. @ 02:32 #c76e2e52

Ima li neko iskustva sa gore navedenom samo sa 512mb? Skoro da su iste po karakteristikama, ali me interesuju utisci? pozz_

xXx
10.11.2008. @ 12:25 #ed64841d

stavio sam je pre neki dan i kompjuter mi se preporodio posle integrisane graf. rang igrica koji podrzava ova graficka je do S.T.A.L.K.E.R. clear sky(2) mada i da bi i nju igrao potrebno je da detalje smanjim na LOW da bi igrica radila pristojno.sto se tice overclocka nije potrebno dodavati dodatna hladjenja ako vam je kuciste dobro provetreno mada moja preporuka je da je ostavite na DEFAULT zbog nestabilnosti graficke (restartovanje,blokiranje kompa.....sto se meni desavalo).za one koji neocekuju puno bice sasvim dovoljna bar do kraja 2008......pozz -:los overcloc

Aleksandar
09.02.2010. @ 16:43 #032606b6

Ostati sa njom ili uzeti ATI 4650? +:imam je vec 4 godine -:zrela za penziju

Mirko
10.02.2010. @ 10:22 #910fbf66

Menjati naravno, ali kad bi mogao da uzmeš bar 4670.

Milos
08.03.2010. @ 00:20 #cd9894af

Trebao sam je kupiti od jednog lika al me majmun ispalio(da Bog da mu crkla)!:) Secam se kad smo uporedjivali na istoj konf(kada sam imao asus 8400gs) da je 8400gs bila bolja...Za 640x480 i low detalje je dovoljna ali treba malo jaca za malo ozbiljnije igranje,bar nvidia 9600... +:nije skupa

bambola
05.08.2013. @ 13:26 #7c8c1b73

Posle ped godina ne bas preteranog rada riknula.Dosta nestabilna u radu.Grejannje enormno ide do 88c. -:GREJANJE

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan