logo
Vuk

Asus Extreme N7600GT/2DHT 256MB DDR3

23.08.2006. @ 16:42   #Komentar #Grafička karta #Asus

Ova kartica je veoma brza, cak brza od geforce 6800gt. Za ove pare se veoma isplati.

8 komentara

goxy63
10.09.2006. @ 19:25 #edcf61a5

kartica je vrh za ove $, sve nove igre odradjuje bez problema i to na maksimumu ! imam je vec mesec dana i istestirao sam je maksimalno ! mogu reci samo sve najbolje o ovoj karici!

Borko
07.10.2006. @ 18:11 #32d67fdc

Ortak je kupio ovu graficku i mogu vam jeci da je za ove pare "PRAVA AZDAJA"!!! Igrali smo KING KONGA na rezoluciji 1600:1200, sve ostalo je bilo podeseno na FULL i radila je "PERFEKTNO". Setite se igrice "Return to the Castle Wolferstein", koju sam ja licno presao jedno 3-4 puta sa Rivom TNT2 32MB. Probali smo da je igramo preko ove graficke,stavili maksimalnu rezoluciju, sve ostalo podesili na Full i dobili igricu o kakvoj nismo mogli ni da sanjamo davne 2001 godine. Ma jednostavno kupi 7600gt i opusti se!

sasa
14.11.2006. @ 20:33 #91880ded

Graficka nije losa samo zahteva mnogo memorije da bi to radilo kako treba za te pare mogu da kazem da je dobra.

micko
14.02.2007. @ 01:21 #06eeb6cf

maximalno zadovoljstvo, igrao sam nfs - carbon na 1024x768, na max sve i malo mi je seckao pri vecim brzinama , na 800x600 radi extra, stim sto imam tft 19", skoro je ne primetna razlika izmedju ove dve rezolucije, tako moja max. podrska... kupite ovu karticu

ice
16.02.2007. @ 03:25 #8d260eae

Imam je vec dva meseca, stigla je greskom umesto silent verzije i jos cekam silent. Istestirao sam je na oblivionu sve na max i radi bez problema, samo 5-6 izbuljenih ociju i otvorenih vilica, nebih je menjao za drugu. Osim za silent. :) +:Sve na MAX? Nema problema -:Kod mene se ponekad pregreva na San Andreas. Cudno, zar ne?

nesa
06.03.2007. @ 10:36 #3de38530

Graficka je bomba.preporucujem svim gamerima jer se nece prevariti ako kupe nju.

Nikola
12.07.2007. @ 01:47 #86115d8b

Kartica je VRH! Pre nje sam imao 9600 i posle mi je cale kupio 7300gt i nije mi se svidela, tako da sam uz'o pare sto sam stekao i otiso da je zamenim. Doplatio sam 40 evra za 7600gt i nije mi zao. Znaci kartica je EXTRA! +:Radi sve na max, Jeftina -:Nema mane

Jovan
23.12.2007. @ 17:13 #58099cec

ko god da je uzeo graficku je totalni kreten, jer je graficka odvratna i povraca mi se kad je vidim +:graficka nema nista za pohvalu -:spora, greje se, usrana...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan