Ova kartica je veoma brza, cak brza od geforce 6800gt. Za ove pare se veoma isplati.
kartica je vrh za ove $, sve nove igre odradjuje bez problema i to na maksimumu ! imam je vec mesec dana i istestirao sam je maksimalno ! mogu reci samo sve najbolje o ovoj karici!
Ortak je kupio ovu graficku i mogu vam jeci da je za ove pare "PRAVA AZDAJA"!!! Igrali smo KING KONGA na rezoluciji 1600:1200, sve ostalo je bilo podeseno na FULL i radila je "PERFEKTNO". Setite se igrice "Return to the Castle Wolferstein", koju sam ja licno presao jedno 3-4 puta sa Rivom TNT2 32MB. Probali smo da je igramo preko ove graficke,stavili maksimalnu rezoluciju, sve ostalo podesili na Full i dobili igricu o kakvoj nismo mogli ni da sanjamo davne 2001 godine. Ma jednostavno kupi 7600gt i opusti se!
Graficka nije losa samo zahteva mnogo memorije da bi to radilo kako treba za te pare mogu da kazem da je dobra.
maximalno zadovoljstvo, igrao sam nfs - carbon na 1024x768, na max sve i malo mi je seckao pri vecim brzinama , na 800x600 radi extra, stim sto imam tft 19", skoro je ne primetna razlika izmedju ove dve rezolucije, tako moja max. podrska... kupite ovu karticu
Imam je vec dva meseca, stigla je greskom umesto silent verzije i jos cekam silent. Istestirao sam je na oblivionu sve na max i radi bez problema, samo 5-6 izbuljenih ociju i otvorenih vilica, nebih je menjao za drugu. Osim za silent. :) +:Sve na MAX? Nema problema -:Kod mene se ponekad pregreva na San Andreas. Cudno, zar ne?
Graficka je bomba.preporucujem svim gamerima jer se nece prevariti ako kupe nju.
Kartica je VRH! Pre nje sam imao 9600 i posle mi je cale kupio 7300gt i nije mi se svidela, tako da sam uz'o pare sto sam stekao i otiso da je zamenim. Doplatio sam 40 evra za 7600gt i nije mi zao. Znaci kartica je EXTRA! +:Radi sve na max, Jeftina -:Nema mane
ko god da je uzeo graficku je totalni kreten, jer je graficka odvratna i povraca mi se kad je vidim +:graficka nema nista za pohvalu -:spora, greje se, usrana...