Jos uvek nisam naisao na igru koja secka sa svim maximalnim efektima i detaljima (a probao sam BioShock, The Witcher, DiRT, NFS ProStreet, itd itd... sve na 1280x1024) kartica je fantasticna...a i pouzdana, koristim je pola godine bez ijednog kiksa (da ne bude zabune, sve ove igre zahtevaju i ostale jake komponente.. a imam C2D E6600 i Corsair DDR2@800 2GB, ali ova graficka odradjuje svoj deo posla i vise nego dobro) +:ultra brza, pouzdana
jeftina je s obzirom da mozes da igras sve u fullu sa odgovarajucom konfiguracijom,.jedini je minus sto ne podrzava DirectX 10.