Imam je mesec dana i zadovoljan sam kako me služi. Pro Street ma max, FEAR na max, Company of Heroes na max, Tiberium War na max. Crysis podešavanja na medium i high, uz FPS od 22, što je dovoljno za normalno igranje. Jedina mana joj je pasivno hlađenje. Pri samom paljenju, tamperatura ide na 65 stepeni, ali dodavanje najobičnijeg kulera rešava problem, i temperaturu pri paljenju spušta na podnošljivih 50 stepeni, a pri opterećenju posle 2 sata igre na 70 stepeni. +:Zadovoljava osnovne potrebe -:Pasivno hlađenje