Imam ovu grafiku vec skoro godinu dana i mislim da je u cenovnoj klasi naj bolja graficka... Imam C2D 6320, 2GB-RAM,P5W DH Deluxe i ovu grafiku, sve igrice (Call of duty 4,Medal of Honor-Airborne,Ghost Recon, Crysis,R.Six, itd) igram na rezoluciji 1280x1024... Sta da vam kazem dobar izbor... +:Ne cuje se,dobro hladjenje, 2x DVI -:Bez komentara , koliko para toliko muzike
Solidno se overklokuje najvise sto sam mogao je 650/1700 ne moze 700/1800 probao sam ali se javljaju kockice po ekranu. Igram sve igre na high i na max u 1280x1024 jedino crysis i colin dirt na medium. Assassins creed sam presao u ovoj rezoluciji na max podesavanjima i ide 30 frejmova na athlon x2 4000+(nije overklokovan) i 2gb rama.Temperatura 50 stepeni a kad igram igrice do 65 kada je overklokovana, inace je 47 do 60 kad igram. +:Solidno se klokuje, dobro hladjenje, za 17-icu monitor dovoljno jaka. -:Menjacu je za jedno godinu dana za neku iz 9000 serije
Graficka je extra, ima C2D 8200, 2GB OCZ DDR2, ASUS P5KC, sve mi radi na max i na 1680x1050 na samsung 22" monitoru, jedino crysis do sada, kada se pojaca na max malo hoce da secka, a ako se ukljuci antialiasing, onda je uzas. Inace sve pohvale za asus.
Na kompu mi pokazuje da graficka ima 512 MB memorije a na kutiji lepo pise 256, jel zna neko kako to da sredim, i da li se to jos nekom desava?
Kupio bih ovu ,ali baš ovu karticu naravno Ako je ispravna i jeftina, Zoran 0648458195 Raška +:imam vec jednu -:nemam drugu a hocu sli