logo
Fahrenheit

Asus Extreme N8600GTS/HTDP/256MB DDR3

11.06.2007. @ 23:33   #Komentar #Grafička karta #Asus

Kupio sam je 11.6.2007.Nadam se da ce me sluziti.Za sada je STRAVA!!!!!!!!!! +:DirectX 10,kvalitet,cena... -:Nemam posebnih zamerki.......u stvari nemam ni jednu jedinu !

4 komentara

bole
11.09.2007. @ 01:09 #20784849

8600GTS je stvarno strava kartica igrao sam na njoj FEAR sve na max i radi fenomenalno stim sto ja imam od Club 3D kod koje je hladjenje drugacije izvedeno nego na Asus-ovim karticama tj. isto je kao na GIGABYTE-ovim karticama.

edvard
27.05.2008. @ 22:03 #45bad4b5

po ceni kosta isto koliko i xfx 8800gs,a razlika ogromna.3dmark 8800gs 8600poena,a 8600 gts 6200.crajsis radi plafon na medijum,dok 8800gs radi na hight. -:skupa je

rizmal
16.08.2008. @ 13:46 #ba36aed0

Grafa nista posebno,brza je na svojim taktovima,nije za Oc jer cim se malo pipne odma se pregreva i gubi,u svakom slcaju po meni cist promasaj pogotovo s obzirom na cenu... -:odnos cena/brzina(kvalitet),nemogucnost OC-a

Sova
25.02.2009. @ 16:49 #672df8b6

Koristio je do skoro. zamenio je zbog monitora jer nije dovoljno jaka da gura 1650x1080 na high. ali je za 17'' CRT extra. i moguce je overklokovati uz pomoc asus smart doctor (sto je bilo potrebno za Farcry 2) +:Najbrza 8600 kartica na trzistu -:interfejs je samo 128 bit-a

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan