Skoro sam je uzeo,i nesto je zeza,ne znam dal treba da se ubaci neka voda u sistem?pomoc +:super grafika -:mnogo lose hladjenje,mnogo se greje
@Alexa_ imam je vec 3 meseca i nemam nikakvih problema sa njom...sto se tice hladjenja, grafika je malko zagrejana jedva da se oseti kad ne igram igrice ili neradim sa nekim grafickim programom koji je zahtevniji...kad igram igrice malo se zagreje da mozes da kazes da je "topla"... netreba ti nikakvo vodeno hladjenje, ja imam jedan cooler 120x120 nazad i silent pipe(koji je na grafici) je okrenut da bude iznad cpu-a...za 3 meseca nikakve probleme nisam imao i ako radi non-stop u full-u...topla preporuka svima... +:odlicna grafika
Uzeo sam je pre par dana,morao sam da stavim kuler jer bez kulera temperatura je dostizala i do 75 stepeni,sa kulerom je pod punim opterecenjem 56-58 stepeni.Zahteva jako napajanje minimun 550w chiftec ili neko kvalitetnije.Igricu Crisys u fulu tera sa veoma malim seckanjem.Preporuka uz dodatni kuler za hladjenje +:Odlicna Grafika -:Mnogo se greje ,Trazim jako napajanje