logo
boki

Asus GeForce 210 1GB GDDR3 210-1GD3-L

27.06.2013. @ 19:28   #Komentar #Grafička karta #Asus

igram krajzis na full hade

4 komentara

Nikola98Jakov.
06.01.2014. @ 21:09 #fe652c66

U jbt, a sa koliko FPS-a? 12FPS-a u najboljem slucaju... :D

za bokija
01.08.2014. @ 08:17 #47aa9a7c

a igras li nitvor spid, kalodjuti na full hade?

sale
12.05.2015. @ 21:34 #2f24bba1

u cod 2 333 zakuca fps za normalne ljude dosta a balavci nek kupuju od tatinih i maninih para bolju

ok
05.06.2015. @ 00:16 #2649bdb0

Ja koristim ovu karticu ima specifikaciju istu kao asus radeon 6450 1gb samo što je radeon DX11, što ne čini skoro nikakvu razliku sobzirom da je ova kartica znatno jeftinija, World of tanks igram na 1680/1050 rezoluciji i medium postavkama daje 37 fps i ne žalim se za te pare, proocesor je obični pentium dual core sa 2 mb keša i 2 gige rama +:Sasvim solidna i povoljna grafa za full hd filmove i igre na low postavkama ! -:nema zamjerke

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan