Imam ovu grafiku vec oko godinu. +:Naravno za te pare vrh
Imao sam je do pre godinu dana,sve sam igre mogao da igram,naravno na nizim rezolucijama i po koji detalj gore-dole...Ali za te pare je odlicna... +:Jeftina a pokrece sve igrice(na low) -:da je makar 128-bitna
Da li bi ova graficka mogla na maticnu Biostar P4VTG?
Ne može, tebi treba AGP kartica kojih više nema u prodaji, ova je PCI.
Windows Experience Index za Windows 7 x64 je 4.3, ima 8 stream procesora. +:Radi na serveru 2008 R2 x64 sa drajverima za W. 7 x64. -:Nije baš niski profil zbog hladnjaka.