kupio plocu u martu,nije lose radila do skoro,pocele kockice u svim bojama da se pojavljuju pri dizanju sistema,restart pa je sve u redu,sada je u servisu pa cemo videti,govore mi da je zamenim,trazim normalan komentar sta da radim sa njom,da li da ih jurim za zamenu ili cekam opravku ako je uopste moguca.
moj savet ti je da je promenis,imas jako dobrih ploca sada sa velikim vremenskim periodom garancije...tako da ploce koje posle par dana brljave treba bacati ili ako je u garanciji menjati bez popravke...moj savet...PozZ +:menjaj -:menjaj