crkla posle godinu dana
za te pare best buy +:dobar veliki bezcujan hladnjak i podrska za igrice -:ne radi mi senzor za obtaje kulera(verovatno zbog moje ploce)
nema ona taj senzor.........
ne znam kako je tebi crkla...sve crkavaju pogotovu kad ih overklokujes +:klokuje se u SmartDoctoru na max bez problema temp. ne prelazi 60 c
Posle dve godine crkla tj izbacla sahovsku tablu. sad samo mogu da je bacim
ja je koristim 3 godine skoro ali napominjem ali dobro hladjenje kućišta iskljucivo ASUS-ova ploča overklokovana je na p 600mghz ,sader 1500,memorija 425 . radi ekstra nemogu da verujem da je ovima crkla +:ne prelazi 55 c (naravno uz dobro hladjenje )i to klokovana extra karica -:nema obrtaje kulera
vi ste nesto zeznuli cim vam je crkla
ja je koristim 3 godine skoro ali napominjem ali dobro hladjenje kućišta iskljucivo ASUS-ova ploča overklokovana je na p 600mghz ,sader 1500,memorija 425 . radi ekstra nemogu da verujem da je ovima crkla +:ne prelazi 55 c (naravno uz dobro hladjenje )i to klokovana extra karica -:nema obrtaje kulera
Hej jel može da se overklokuje ova grafička i koliko odprilike efektivno, znam da kartica nije nešto ali nemam kinte za bolje. Hvala +:Pitanje
Za iste pare imaš 4670 i 9600GT koje su dosta bolje.
ljudi ja imam ovakvu karticu ali je 256MB kapacitet memorije a nije silent verzija nego sa ovakvim kulerom ko na slici jel mogu da kupim ovakvu i da ih stavim u SLI mode
SLI se ne isplati, pogotovo te kartice iz starije serije, prodaj tu što imaš i uzmi jednu noviju.