Kakva je ovo graficka?jel mogu da se igraju ove nove igrice:pes10,gta4?
ahhahahahahaha,sa ovim neces moci da poteras cs 1.6 a ne gta 4 :/
svi su danas pametni...ccc.....na ovoj graf cs radi ok,moj drug ima istu ovakvu samo sa 512 mb i preso je gta4(ponekad malo secne ali moze da se pokrene igra)... +:ok graf.