Kakva je ovo graficka?jel mogu da se igraju na njoj igrice pes10 i gta4???
Pes 2010 moze al na medium detaljima a GTA 4 moze na LOW al ce texture biti izgubljene!!!!!! +:Za MILOSA -:ZA MILOSA