kartica nije nista posebno samo to sto ima direct x10 ga vadi inace nij nista posebno nioje se bas najboljepokazala u boljim igricama ali moze da prodje za ove pare....
Kartica je bruka igram Crayzis na fulu ,Far Cry 2 na fulu i Cod 4 sve sam ih testirao sa njom i otkida.Preporucujem nju za gejmere jer nije skupa a odlcina je . -:nema ga
Extra graficka ja sam je uzeo pre 3 meseca i dobro se pokazala tiha je i ne greje se sto je jako bitno a kartice.Igrao sam zahtevne igre bez problema i lako na fulu i haigh.Svakom bih je preporucio ko igra malo vise zahtevne igre.ja sam je platio 90 e u bg tad kada se pojavila kod nas a u svajcarkoj je bila 145 e .
Prezadovoljan sam na njenu brzinu i sugurnost u radu.U toku igranja i to zahtevnih igrica i posle 2 sata proverim njenu temeraturu i iznosila je 39c da se znaju neki pacenici da neubacuju kulere bezporebno.Jednom recju graficka je kraj sveta i ne treba pucati po 150 e za druge koje su nafilovane. +:ne cuje se -:mala cena
Trebalo bi da je dobra kartica,ali ja nisam imao srece,pa je crkla za manje od mesec dana.Mozda je samo problem u prodavcu,posto sam je dobio kao zamenu za neispravnu EN8600,pa shodno tome mozda su mi uvalili neispravan polovnjak.Vodite racuna kod koga kupujete komponente posto su te firme sklone velikim lazima,izmedju ostalog i da imaju servis u vasem mestu a nemaju ga.Ovde je u pitanju Pakom koji nema servis u Beogradu nego sve salje u Nis -:crkla je posle mesec dana
ja je imam 4 meseca mislio sam da je stvarno dobra nisam bas zadovoljan kod zahtevnih igrica ,platiosam 5.200 za nju sve u svemu zate pare vredi uzeti -:niska cena
Momci mozda vam je ostala kofiguracija slaba pa nju usporava.ja je imam vec pola god i igram sve zahtevne igre i to naj jakim performansama u iri i sad igramm NFS shifh bez ikakvih problema na rezoluciji 1240 x 1024.Vreda graficka i vise od ove sadasnje cene i to duplo. +:sto nema mana -:sto je jako dobra
Moze li GTA 4 da nosi?
Moze da gura na fulu sve testirao sam je extra grafa
ljudi, ja na maticnoj imam PCI Express x16, je l on moze da primi graficke sa 2.0 ili je to potpuno drugaciji slot? hvala...
Naravno da možeš, nebitno je koja verzija (1.0, 1.2, 2.0), bitno je samo da je PCI x16. Naravno, ovu karticu te ne bi preporučio ni u ludilu..