logo
Dejan

Asus GeForce 9500 GT 512MB GDDR2 EN9500GT MAGIC-DI

25.10.2008. @ 16:07   #Komentar #Grafička karta #Asus

kartica nije nista posebno samo to sto ima direct x10 ga vadi inace nij nista posebno nioje se bas najboljepokazala u boljim igricama ali moze da prodje za ove pare....

10 komentara

Dragan G
13.02.2009. @ 06:58 #d6ea1d91

Kartica je bruka igram Crayzis na fulu ,Far Cry 2 na fulu i Cod 4 sve sam ih testirao sa njom i otkida.Preporucujem nju za gejmere jer nije skupa a odlcina je . -:nema ga

Ivan Gajic
21.02.2009. @ 19:27 #825b2525

Extra graficka ja sam je uzeo pre 3 meseca i dobro se pokazala tiha je i ne greje se sto je jako bitno a kartice.Igrao sam zahtevne igre bez problema i lako na fulu i haigh.Svakom bih je preporucio ko igra malo vise zahtevne igre.ja sam je platio 90 e u bg tad kada se pojavila kod nas a u svajcarkoj je bila 145 e .

Zoran
01.03.2009. @ 07:07 #a3f416f1

Prezadovoljan sam na njenu brzinu i sugurnost u radu.U toku igranja i to zahtevnih igrica i posle 2 sata proverim njenu temeraturu i iznosila je 39c da se znaju neki pacenici da neubacuju kulere bezporebno.Jednom recju graficka je kraj sveta i ne treba pucati po 150 e za druge koje su nafilovane. +:ne cuje se -:mala cena

Nenad
30.08.2009. @ 17:51 #3891f01f

Trebalo bi da je dobra kartica,ali ja nisam imao srece,pa je crkla za manje od mesec dana.Mozda je samo problem u prodavcu,posto sam je dobio kao zamenu za neispravnu EN8600,pa shodno tome mozda su mi uvalili neispravan polovnjak.Vodite racuna kod koga kupujete komponente posto su te firme sklone velikim lazima,izmedju ostalog i da imaju servis u vasem mestu a nemaju ga.Ovde je u pitanju Pakom koji nema servis u Beogradu nego sve salje u Nis -:crkla je posle mesec dana

zoo
15.09.2009. @ 19:09 #bd514f29

ja je imam 4 meseca mislio sam da je stvarno dobra nisam bas zadovoljan kod zahtevnih igrica ,platiosam 5.200 za nju sve u svemu zate pare vredi uzeti -:niska cena

Ivan.G
23.09.2009. @ 07:35 #3acbc11d

Momci mozda vam je ostala kofiguracija slaba pa nju usporava.ja je imam vec pola god i igram sve zahtevne igre i to naj jakim performansama u iri i sad igramm NFS shifh bez ikakvih problema na rezoluciji 1240 x 1024.Vreda graficka i vise od ove sadasnje cene i to duplo. +:sto nema mana -:sto je jako dobra

007
23.01.2010. @ 17:37 #c2c8d71e

Moze li GTA 4 da nosi?

Aca.G
19.05.2010. @ 07:49 #9b855653

Moze da gura na fulu sve testirao sam je extra grafa

Relja
28.06.2010. @ 22:35 #929ea2e8

ljudi, ja na maticnoj imam PCI Express x16, je l on moze da primi graficke sa 2.0 ili je to potpuno drugaciji slot? hvala...

Draga
29.06.2010. @ 09:37 #5f645c88

Naravno da možeš, nebitno je koja verzija (1.0, 1.2, 2.0), bitno je samo da je PCI x16. Naravno, ovu karticu te ne bi preporučio ni u ludilu..

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan