logo
matejic

Asus GeForce 9600 GSO 384MB GDDR3 EN9600 GSO TOP HTDP

25.06.2009. @ 14:16   #Komentar #Grafička karta #Asus

Inace ima 25% vise teksturnih jedinica od 9600gt pa sto se tice snage bolja je od nje,sto ova nadoknadjuje ramom i sirom magistralom. NAPOMENA:pricam samo za XXX,SONIC,TOP i OC varijante... -:384mb rama je za neke igre vec malo

5 komentara

djole
15.07.2010. @ 10:30 #c6cca526

ovo je prakticno najbliza kartica kartici 9800gt (g92 cip oslabljen za 25%,pa overklokovan=recimo 20% slabija od 9800gt,10% slabija od 8800gt g92). grafa treba da pokrece na max sve na 19" kao 9800 sve na 22". sve pohvale za grafu,ko moze da je kupi neka ne brine za malo manje rama od danasnjeg standarda. bolja je od 4670,ali recimo da joj je to najblizi konkurent. inace ja sam do sad sem gta4 sve igrao na very high na 18.5" tft monitoru (1366*768) +:brza,necujna,hladna -:mozda ram gledano na duze staze

dragan
24.08.2010. @ 12:23 #8a3ff517

imao sam 8600gts,i igre su pocele malo da stucaju na mojoj 19" i kupio sam od druga isti ovakav asus 9600 gso top koji je sa njim igrao na 22". prezadovoljan sam,lomio sam se zbog rama kao i svi al pre kupovine smo testirali kod njega,sve pici,ziv dokaz za price da kartice sa mnogo rama nemaju snagu da ga iskoriste. inace kartica ne trosi nista struju vise nego 8600gts a bar je duplo jaca +:brza memorija,odlican oc primerak -:384 mb nije malo do 22" tako da ne brinite zbog toga

Zixy
26.02.2012. @ 17:55 #5df32a41

Imam isto ovakvu graficku,kupio sam je skoro novu za 4000 din,nisam se mnogo sluzio s njom pokvarila se,radi sve super dok ne udjem u igricu i pocnem da igram onda se ukoci ceo PC i restartuje se,menjao sam i pastu ali nema razlike. Da li bi neko mogao da mi kaze da li to moze uopste da se popravi ?

ShoMy
24.01.2013. @ 12:39 #05a62eb3

Imam istu ovakvu karticu,kupio sam je polovnu za 20e.moje misljenje o ovoj kartici bilo je da je jako nezahvalna,cak sta vise mislio sam da je promenim nakon par dana,sve dok jednog dana nisam instairao Fifu13. mislio sam da ni u ludilu necu moci da pokrenem igricu,kada se to desilo inenadio sam se,usao sam da proverim ocene konfiguracije koje Win7 nudi i dobio 6.6 of 7.9. Sto je priznacete jako zavidna ocena...naravno misljenje sam promenio,i zadrzacu je... PoZz +:Dobar takt procesora,192bit jako dobro,ddr3 -:malo rama

ShoMy
24.01.2013. @ 12:45 #21084bfc

Imam istu ovakvu karticu,kupio sam je polovnu za 20e.moje misljenje o ovoj kartici bilo je da je jako nezahvalna,cak sta vise mislio sam da je promenim nakon par dana,sve dok jednog dana nisam instairao Fifu13. mislio sam da ni u ludilu necu moci da pokrenem igricu,kada se to desilo inenadio sam se,usao sam da proverim ocene konfiguracije koje Win7 nudi i dobio 6.6 of 7.9. Sto je priznacete jako zavidna ocena...naravno misljenje sam promenio,i zadrzacu je... PoZz +:Dobar takt procesora,192bit jako dobro,ddr3 -:malo rama

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan