logo
Djole

Asus GeForce 9600 GT 1GB GDDR3 EN9600 GT/HTDI/1G

31.10.2008. @ 14:35   #Komentar #Grafička karta #Asus

Ima li neko ovu graficku i kakva je jer razmisljam da uzmem jer cena je dobra. P.S. Moze li ovo dve graficke da se sastave kao jedna ?

4 komentara

zeljko
02.11.2008. @ 22:52 #231d8d17

moze dve cim podrzava sli,mozda se malo graje zbog pasivnog hladnjaka

bole
05.10.2009. @ 01:26 #cce91156

imam je ja vec godinu i po dana, i nikakve probleme nisam imao sa njom, odlicno radi, jedina mana je sto se greje brzo, tako da treba imati neki kuler u kucistu koji ce je hladiti... +:za te pare je ok -:hladjenje

Sale
27.11.2009. @ 00:07 #02908e16

Ja bih kupio ovu kartu. Imam kuciste Cooler Master Centurion, fabricki ima dva kulera, jedan s prednje drugi sa zadnje strane i protok vazduha je prilicno dobar. Elem, kako mogu ja da znam da li se ona pregrejava? Jel pisti, kuka, ugasi se... sta radi? Ne bih dodavao jos jedan kuler zbog nje, onda bi pre kupio neku koja nije sa pasivnim.. +:treba mi nesto sto ne pravi buku

siptar
18.12.2009. @ 20:14 #7d9ae4a0

kupio sam je pre neki dan raki ko zmaj a necujese,imam malo vece kuciste tako da ne prelazi 50stepeni kartica je za monitor 19inc ekstra,ako imas veci kupi gtx260 za 150evra.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan