Odlichna grafichka. Jedini problem (za sad) je sto se jako greje. Radna temperatura joj je kod mene oko 74C , a pod opterecjenjem oko 94C. Problem je reshen ugradnjom kulera od 270 din u sredini grafichke. Sada je radna temperatura 57C a pod opterecjenjem oko 67C. :D
I ja imam problem sa pregrejavanjem..moracu da ubacim par kulera po kucishtu i na nju 1. +:nemam zamerke..
Imam problem sa ovom grafickom,stalno mi koci,tj ceo komp mi se u koci........
i meni se greje ovako je sve super ali kad upalim crysis onda koci i nemoze maksimum da izvuce kako da nakacim coler na nju ja sam razmisljao da stavim na kuciste dajte neki savet
Ja sam to reshio tako shto sam u rebrasom delu u sredini grafichke (tamo gde poshe ASUS) dijagonalno stavio plutu. Kupio sam mali kuler chija dva kraja sam zashrafio u plutu i to je to. Napajanje od kulera se ushteka u plochu , i radi savrsheno. Odlichno obavlja posao , a i neoshtecjujesh grafichku.
Samo treba da se zameni pasta,moze bilo koja za cpu U Idle temp je oko 42-43 c u load-u 54-55 c i to je to Ima na youtube kako se menja pasta, lako i brzo a efekat momentalan