logo
zmay

Asus GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 EN9600GT TOP

21.04.2008. @ 22:54   #Komentar #Grafička karta #Asus

cini mi se da je tu negde sa 8800gt. hladjenje fantasticno. cena je super i bolja je za games od 3870 +:svaka cast

9 komentara

Deja
27.04.2008. @ 20:30 #fda9bfdc

Ekstra kartica,hladjenje je odlicno i dosta tiho,u 3D MARK-u dobija 10000 sto uopste nije lose,u CRYSIS-u mi radi na 1400 x 900 na HIGH podesavanju pa vidite onda,definitivno jedna od mojih najpametnijih kupovina,svaka preporuka!!! +:Odlicno hladjenje,solidna cena!!!

Cooler
10.05.2008. @ 21:23 #3980bbf8

Jeste dobra karta i dobro radi crysis i u najvecoj rezoluciji ali pod xp-om directx 9, ali zato pod vistom directx 10, nemoze da se izbori, nepostoji trenutno nijedna kartica koja moze u full detaljima u vecim rez. od 1024x768 da gura crysis. Mozda ce radeon hd 4870x2 sa 1GB GDDR5 koji treba da se pojavi u julu 2008 nesto da uradi. Tako da na kartama od preko 150 evra sve igre odlicno rade ali cysis NE, crysis je zadao domace zadatke proizvodjacima grafickih karti. Ja imam ATI HD 2600XT GDDR4 i sve mi igre dobro rade osim crysisa.

gt
07.06.2008. @ 20:27 #29e136fb

cooler sto mlatis kad 8800 gt na full detaljima cijepa crysis lagano u jacim rezolucijama od 1280x1024 (za 17 inch lcd-ove) i to u oko 20-5 fps a da ne pominjem novu 9800 gtx i 9800gx2 koje su puno jache..

dovla
15.06.2008. @ 19:24 #1b1cb064

Ova kartica je ocigledno namenjena za overclock (na to ukazuje dobro hladjenje koje je neko pomenuo a i oznaka TOP-top overclocking performance)

Disavra
07.08.2008. @ 21:24 #6bfed7d1

Kao sto spomenuh dugi niz godina sam koristio atijeve kartice da su mi se na kraju smucile!! i to najvise zbog softvera, cini mi se da su jednostavno igrice pravljenje za Nvidiu.... ili Ati uredjaje, sa Atijom sam uvek imao neki feler sa grafikom i ako fps bio ok +:Posle 2600xt progledah! -:Ne znam za ijedne

Dakss
15.01.2009. @ 22:32 #26784637

Kartica je extra.Imam je 2 meseca i radi savrseno crysis,far cry 2,call of duty 4 i druge igrice mi rade na 1440x900 na high detaljima bez ikakvog seckanja,stucanja i sta vec. +:Cena,hladjenje,tiho radi -:nista posebno

Scomy
21.12.2009. @ 12:02 #a6eddd4b

Ja sa ovim teram sve od GTA4, Crysis Warhead, COD: MW2 u 1680x1050, i nijednom, ali nijednom mi nije zakocila neka igra! 100% Best Buy! +:Necujna, super!

Nikola
27.12.2009. @ 16:35 #0f2bf2f7

Za ove pare moze se kupiti dosta bolje...NA PRIMER GIGABYTE NX96T1GHP.ima PASIVNO HLADJENJE ZNACI NE CUJNA JE TEMPERATURA JOJ JE OKO 44 STEPENI IMA ISTE OSOBINE KAO OVA samo ali SAMO STO IMA JOS DUPLO VISE MEMORIJE.imao sam asus en8800gt i zajebavala me j- pregerevala se iako sam stavio dva kulera nije joj bilo pomoci.MISLIO SAM DA JE ASUS KVALITETNIJI OD GIGABYTE ALI JE SUPROTNO UZ TO JE GIGABYTE JOS MNOOGO JEFTINIJI...

Altafino
08.02.2010. @ 10:57 #6ab8a0ba

Ljudi,ja imam staru krntiju 8600gt(Gigabyte) i igram crysis sa full rezolucijom 1440x900 na 19"monitoru i naravno sa dx-10 i normalno tera bez cimanja na win-7,ali dok sam koristio stari xp,bilo je "razbicu monitor" textova.Pa svima savetujem koji planiraju kupovati ovu karticu,pogledajte i uporedite i neke druge,ali savetujem da u prednost stavite GeeForce i Gigabyte!!!E to je moj predlog ali koliko se ja razumem u danasnju tehniku,neznam!!! +:Neznam dal bi uzeo

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan