Zadovoljavajuca varijanta za sve novije igre.
zadovoljavajuca??? Pa koja je onda dobra za ispod 200evra?
Ja preso METRO 2033 sa rez. 1024x800 na fulu i sve je extra ... Proc E8400 2gb King. 1066
Ja imam leadtek 9600gt, 512mb, 256bit, isto memorije ddr3 na 900mhz. E8200 oc 2x3.6, 2x1gb rama na 900mhz i igram metro na 1440x900 rezoluciji na high podesavanjima, dx10. A jeftinija je od ove bar 70 e. Bolje uzmite neku gtx 250, 260 za ove pare... zZ
Sto nenapises koliko imas FPS-ova na toj rezoluciji sa 512 DDR3 Memorije!!!!!! 1 GB DDR memorije se tu mnogo vise oseti na zahtevnijim igricama i visokim rezolucijama !!!!!!!! Tako da miki voli malo da piki... Procitaj i knjigu nije losa ... +:Za Mikija
To sto ima 1Gb memorije ne znaci nista. Najvaznije je koliki je takt grafickog procesora.
Meni se pregrejava komp a imam 500w napajanje. Sta da radim? Stalno se gasi? Molim za pomoc
Koja je bolje: 9800 GT 1gb ili HD 5770 1GB ???
@Demir, Ne mogu da se porede, 5770 je bolja oko 40-50%, plus DX11, HDMI, 45nm... @Ilija, pozajmi napajanje od nekoga i vidi dal se isto dešava, ako se opet isto dešava onda je do napajanja..
@N&X najvaznije je koliku snagu ima graficki procesor u GFlopsima i koliko ima ROPS procesora,Texturnih jedinica,magistralu memorije i tip memorije,to sto ti kazes nije toliko bitno,uglavnom uopste..btw :) +:jaka,stabilna,do 22" ok i danas -:dosta trosi struje za danasnje standarde,malko se vise greje
Da li ova grafika moze na plocu DDR2 ??? Imam ovu grafiku ali mi je ploca DDR2 :(((
Ploča memorije nema veze sa grafikom, naravno da može.
imam je skoro 2god sve ide bez problema u 1680x1050 22".Jedino je alien vs predator 2010 pravio probleme morao sam da smanjim detalje u igri.trenutno igram black ops,medal of honor,dead space 2,fall out new vegas (malo koci ali mislim da je zbog igre pre instaliranog patcha je bio uzas),,,,sve naravno u maxu +:Jos uvek sve igre u fulu -:Pregrevanje (skoro neresiv problem)