logo
koks

Asus GeForce 9800 GT 1GB GDDR EN9800GT HB HTDI

12.03.2010. @ 11:53   #Komentar #Grafička karta #Asus

Zadovoljavajuca varijanta za sve novije igre.

12 komentara

Zeljko
21.03.2010. @ 17:57 #67f55d2e

zadovoljavajuca??? Pa koja je onda dobra za ispod 200evra?

Pera STALKER
26.04.2010. @ 01:52 #a86c534c

Ja preso METRO 2033 sa rez. 1024x800 na fulu i sve je extra ... Proc E8400 2gb King. 1066

miki2102
03.05.2010. @ 14:01 #a106be2e

Ja imam leadtek 9600gt, 512mb, 256bit, isto memorije ddr3 na 900mhz. E8200 oc 2x3.6, 2x1gb rama na 900mhz i igram metro na 1440x900 rezoluciji na high podesavanjima, dx10. A jeftinija je od ove bar 70 e. Bolje uzmite neku gtx 250, 260 za ove pare... zZ

Pera Stalker
28.06.2010. @ 01:28 #9253eebb

Sto nenapises koliko imas FPS-ova na toj rezoluciji sa 512 DDR3 Memorije!!!!!! 1 GB DDR memorije se tu mnogo vise oseti na zahtevnijim igricama i visokim rezolucijama !!!!!!!! Tako da miki voli malo da piki... Procitaj i knjigu nije losa ... +:Za Mikija

N&X
03.08.2010. @ 03:15 #fa57290d

To sto ima 1Gb memorije ne znaci nista. Najvaznije je koliki je takt grafickog procesora.

Ilija
06.08.2010. @ 14:01 #82443fce

Meni se pregrejava komp a imam 500w napajanje. Sta da radim? Stalno se gasi? Molim za pomoc

Demir
15.08.2010. @ 17:38 #8bed2ff9

Koja je bolje: 9800 GT 1gb ili HD 5770 1GB ???

Ljuba
16.08.2010. @ 11:58 #575ad404

@Demir, Ne mogu da se porede, 5770 je bolja oko 40-50%, plus DX11, HDMI, 45nm... @Ilija, pozajmi napajanje od nekoga i vidi dal se isto dešava, ako se opet isto dešava onda je do napajanja..

matejic
16.08.2010. @ 21:50 #dc0e2a02

@N&X najvaznije je koliku snagu ima graficki procesor u GFlopsima i koliko ima ROPS procesora,Texturnih jedinica,magistralu memorije i tip memorije,to sto ti kazes nije toliko bitno,uglavnom uopste..btw :) +:jaka,stabilna,do 22" ok i danas -:dosta trosi struje za danasnje standarde,malko se vise greje

Nebojsa
05.10.2010. @ 14:09 #a7e99404

Da li ova grafika moze na plocu DDR2 ??? Imam ovu grafiku ali mi je ploca DDR2 :(((

Marko
05.10.2010. @ 15:52 #bf16f526

Ploča memorije nema veze sa grafikom, naravno da može.

Zoran
07.03.2011. @ 20:16 #4ae20eaa

imam je skoro 2god sve ide bez problema u 1680x1050 22".Jedino je alien vs predator 2010 pravio probleme morao sam da smanjim detalje u igri.trenutno igram black ops,medal of honor,dead space 2,fall out new vegas (malo koci ali mislim da je zbog igre pre instaliranog patcha je bio uzas),,,,sve naravno u maxu +:Jos uvek sve igre u fulu -:Pregrevanje (skoro neresiv problem)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan