logo
Stefan

Asus GeForce 9800 GTX 512MB GDDR3 EN9800 GTX/HTDP/512MB

25.05.2008. @ 18:55   #Komentar #Grafička karta #Asus

po ovome sto pise za sad je najbolja za te pare mislim da je exxxxe i ako je nemam. "Sa 8800GTX sam zadovoljan" +:mnogo bi trebalo da obecava

9 komentara

vasovanja
22.06.2008. @ 21:07 #eb802889

Obratiti paznju prilikom kupovine da bude TOP model,bolje se ponasa u crysis-u i od 9800gx2 (nevjerovatno ali istinito) +:izuzetno se dobro klokuje -:fizicki ekstremno velika,duza od 8800 za 5 centimetara

Dachman
06.07.2008. @ 16:27 #098c9e1c

TOP model ove karte je dosta jaci ali se uzano mnogo greje. (treba dodatno hladjenje radi nje). +:odlicna i vrlo brza -:nista mnogo nije doneo naspram 8800 gtx kada je izasao

Predrag
08.07.2008. @ 21:01 #95c9f429

nista novo nije doneo??? Pa jeste doneo i to dosta, pocev od tehnologije u kojoj je radjena graficka, onda poboljsan pure hd, kolicina stream procesora, shader-a, ROP jedinica itd... 65nm izrada govori manje potrosnje a samim tim i manje grejanje. Samo pogledajte njenu pocetnu cenu i pocetnu cenu 8800GTX kad je izasla... Hmmm ne bih reko da nista novo nije donela. Mislim da u ovom trenutku, ATI AMD nema sta da trazi. ali stvarno. Pogotovu u high end segmentu grafickih kartica. Mislim da je ipak bolja investicija uzeti neku 9600GT najjaci model koji je malo iza ove a dosta jeftiniji. Ako ocete bolje, zna se... Cekajte stabilizaciju cene GTX280, sve ce vam biti jasno... Single GPU koja ponizava 9800GX2... +:Relativno prihvatljiva cena, mada mislim da bi trebala da bude par desetina ispod 250 eur -:Ima dosta boljih u odosu cena-kvalitet

Deja
29.07.2008. @ 21:38 #cd392761

Svako ko se u ovom trenutku odluči za ovaj model baca svoj novac,kartica je precenjena.Za manje para može se uzeti ATI 4850,koji je za oko10% bolji od njega,a za malo vise para 4870 koji je sa performansama bolji i od GTX260,što govori samo za sebe!!! -:Precenjena!!!

Deja
29.07.2008. @ 22:45 #88c9814f

Svako ko se u ovom trenutku odluči za ovaj model baca svoj novac,kartica je precenjena.Za manje para može se uzeti ATI 4850,koji je za oko10% bolji od njega,a za malo vise para 4870 koji je sa performansama bolji i od GTX260,što govori samo za sebe!!! -:Precenjena!!!

gale
20.08.2008. @ 20:24 #f54939ea

neverovatno sta je covek napisao stasno mislim na onaj post da ati nema sta da trazi pored nv chovece pre nego sto napises nesto, pre toga se informisi prvo a ne da pises ovakve gluposti molio bi admine da ovakve postove odmah izbrisu. zato sto neko ko se nerazume moze da poveruje da je to istina sto je lik izlupetao neverovatno +:nije losa ali pored 4850 nema sta da trazi -:cena katastrofa

milos
27.09.2008. @ 17:21 #3cf740de

Imam ovu graficku pre par dana sam je kupio i radi odlicno,ne pregrejava i bas sam zadovoljan njom +:Extra je -:Cena je velika

Logan^^
29.10.2008. @ 17:34 #d517aab9

PA do skoro je bila slicna po ceni sa 4870 ali joj je pala cena a zato jer je 4870 u igrama i u sintetici jede za dorucak... Provereno jer sam testirao 9800gtx od XFX proizvodjaca i to + model koji je jaci od standardnog smesno deluje uporedo sa 4870 e sada je razlika u ceni nekih 50 eura pa ko ima da pametno iskoristi tih 50 eura neka ulozi u plocu... Ali realno 4870 bolja.. Jedino ko voli masivne grafike ima otvorenu stranicu na kucistu pa da se hvali velicinom ali bitna je i texnika :-) poz momci volim kada se raspravljate heheheh... +:Velika je -:ima toga

Dejan
06.04.2012. @ 16:05 #9794275c

Jos uvek zmaj od graficke , ko zna kad je izasla i jos uvek je dobra za sve

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan