logo
boky

Asus GeForce 9800 GTX 512MB GDDR3 EN9800GTX HTDI DK

07.04.2009. @ 17:16   #Komentar #Grafička karta #Asus

Planiram da kupim ovu karticu pa jel ima neki komentar...bilo sta

6 komentara

BorA
07.04.2009. @ 18:50 #cea02010

Uzmi PowerColor HD 4870 PCS+, ja je imam, i za slicne pare kao i ova je kupis, a bolja je.Ne znam za hladjenje, ali ova HD 4870 ima pojacano hladjenje, i graficka je zver!;)

MZ
15.04.2009. @ 08:07 #42aedfe0

Imam verziju ove karte Asus 9800GTX+ Dark Knight ali TOP, ona je malo overklokovana, karta je zver, u Crysis Warhead-u na Enthusiast (Very High) ima preko 30FPS Average u 1280x1024, ostale igre lete na max. u 1680x1050 sa upaljenim AA i AF. Karta je za svaku preporuku, u kombinaciji sa Q6600 @ 3,6Ghz ima 17000 skor u 3DMark06, Moze da se overklokuje do 850 / 2700 !!! (Fabricki je 775 / 2360), kuler je jako kvalitetan i odlicno radi svoj posao. Jedini minus je sto karta kosta kao 4870 i GTX260 koje su ipak malo bolje, ali ih ova karta overklokovana jako dobro prati. +:Performanse, hladjenje, overklok potencijal, izgled :)

filip
06.10.2009. @ 18:19 #b548c2c5

e pa posto svi vi mislite da je ova graficka extra ja vam kazem da ja ne mogu da povucem GTA4 preko low na 1280x1024 a ako slucajno prebacim na med sve se skoro pa zakoci. Imam procesor 4200+ amd i 4gb of ram. Tako da graficka i nje bas tako dobra!

StefanUE
30.10.2009. @ 13:30 #f3bd0e79

Ova graficka je prava zver,ja imam Gainword 9800GTX+,performanse su skoro pa iste,tera Crysis na max sa ukljucenim AA i AF.I meni je malo stucnula na GTA 4 na rezoluciji 1440x900.Filipe skini riva tuner malo klokni graficku,ne moj mnogo da se ne bi pokvarila i radice ti GTA 4 bez problema na tvojoj rezoluciji na max detaljima.napominjem stavi novi patch za gta 4 +:Graficka zdije

@ filip
08.11.2009. @ 09:42 #95d8928a

Koci te procesor dosta tu, uz nju treba jaci procesor, meni GTA 4 sa Quad Core Phenom II X4 ide lepo High u 1680x1050 sa ovom kartom. Zameni procesor i osetices osetno ubrzanje.

smor
27.12.2009. @ 02:34 #bb13b198

gta ne radi bas na max zbog male kolicine memorije ,mislim ,512 mb uopste nije malo za ostale igre koje rtraze brzinu ,na primer crysis ,ali ovde ti treba veca kolicina ,tj 1gb da bi radila na high ,e sad zavisi na kojoj rezoluciji ,na 12xx X 1024 bi trebala da radi na high i sa 512 mb

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan