logo
ogi

Asus GeForce GT 220 1GB GDDR2 ENGT220/DI/1GD2

11.12.2010. @ 23:34   #Komentar #Grafička karta #Asus

Kakva je ova graficka za igrice?Dali moze da se igraju novije igre na najvecu rezoluciju bez secanja?

4 komentara

Ljuba
13.12.2010. @ 12:15 #32323e23

Nemogu, grafika je prilično slaba, gledaj 4670, 5670, 5750..

Uros
29.04.2011. @ 12:05 #13a4a0da

drugmi je ima jedva mu je isao black ops bolje uzeto 5550, 4670,5570

goci
30.04.2011. @ 03:43 #4c375cff

koristim je vec 6 meseci i interesuje me koje to igrice niste mogli da igrate sa 1gb memorije? apsolutno sam zadovoljan ovom karticom!

prle
20.05.2011. @ 14:29 #9cc76aa0

Crysis 2 bez problema.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan