logo
joca

Asus GeForce GT 220 1GB GDDR2 ENGT220/DI/1GD2LP/V2

18.03.2011. @ 01:10   #Komentar #Grafička karta #Asus

-:Cuje se ko fen za kosu....

4 komentara

beli
19.05.2011. @ 19:55 #283176e8

mozete pokrenuti sve novije igre i igrati ih bez porblema ali na min podesavanjima -:sheruje memoriju

filip
12.09.2011. @ 00:27 #88b8ef12

Ukratko...dobra multimedijalna kartica. Moja je tiha, skoro sve igrice tera ok na nivou za koji je namenjena. Ko hoce da se igra na max podesavanjima...pa mogao bi da izdvoji kojih 150 eura i uziva, a ne kudi karticu od 50. +:skoro sve -:za tu klasu nema

Dalle
04.01.2012. @ 15:35 #6b07d417

LJUDI pomozite hocu da promenim kuler cuje se jako...imate neki predlog kako to da izvedem A da ne kupim drugu grafiku ....

filip
01.02.2012. @ 14:55 #1f462680

Daj malo vise detalja vezano za buku ... krci, zuji... sta se desava? Pod uslovom da sam vent nije poceo da riknjava pokusaj sa programima za kontrolu obrtaja ako ih grafika podrzava( licno mislim da ne podrzava ali pokusaj...). A ako ne, vidi koju temp daje kada je glasna, za T sam siguran da ocitava bilo koji takav program. Meni licno je radila u idle na 30-35C i pod opterecenjem do 55C bez ikakvih dodatnih kulera u kucistu. Vidi, proveri pa javi rezultate. Pozz

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan