Valja li ova graficka?
NIje nešto, bolja ti je 5670, i to dosta.
Da, ali 5670 je dosta skuplja...
Powercolor 5770 76e, ova je od 512MB i opet je dosta bolja od gt220.
Imam ovu graficku kartu +:SOLIDNO -:nije neshto ko hoce nek gleda da kupi ati 5670