koje napajanje za ovu? ja imam od 400w treba mi za igricu heroes of newerth ...al da moze opusteno da se igra na rezoluciji 1440x900 i high details... koju mi onda karticu preporucujete(msm da nije preko 60evra) unapred hvala
Nećeš se naigarati sa ovom karticom, uzmi 4770 ili tako nešto, napjanje ti je dovoljno.
OVo ti je mnogo slaba graficka za igre...uzmi radeon 5670 ..ima za 60 eura a mnogo mnogo je brza.
Moj ortak je pre manje od god dana uzeo ovu grafu... zadovoljan je. ima ovu grafu sa 4 gb ddr2 i sempronom 140, i gura sve najnovije igre na high. ne znam kako moze bilo ko da kaze da je geForce losh. pre bi rekao za AMD, mene nikad nije razocarala NvIdIA. Ko hoce grafu za ne mnogo velike pare, ovu nek uzme. samo ako ima pristojan hardver, da isprati grafiku. pozz +:svaka cast, grafika kida! -:nema bas puno.