logo
nikola

Asus GeForce GT 220 512MB GDDR3 ENGT220/DI/512MD3

02.08.2010. @ 20:20   #Komentar #Grafička karta #Asus

koje napajanje za ovu? ja imam od 400w treba mi za igricu heroes of newerth ...al da moze opusteno da se igra na rezoluciji 1440x900 i high details... koju mi onda karticu preporucujete(msm da nije preko 60evra) unapred hvala

3 komentara

Marko
03.08.2010. @ 12:37 #fb9ac813

Nećeš se naigarati sa ovom karticom, uzmi 4770 ili tako nešto, napjanje ti je dovoljno.

DZoni
04.11.2010. @ 22:33 #bf743a62

OVo ti je mnogo slaba graficka za igre...uzmi radeon 5670 ..ima za 60 eura a mnogo mnogo je brza.

kimi
21.07.2011. @ 13:26 #4242dfd8

Moj ortak je pre manje od god dana uzeo ovu grafu... zadovoljan je. ima ovu grafu sa 4 gb ddr2 i sempronom 140, i gura sve najnovije igre na high. ne znam kako moze bilo ko da kaze da je geForce losh. pre bi rekao za AMD, mene nikad nije razocarala NvIdIA. Ko hoce grafu za ne mnogo velike pare, ovu nek uzme. samo ako ima pristojan hardver, da isprati grafiku. pozz +:svaka cast, grafika kida! -:nema bas puno.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan