logo
nebojsa

Asus GeForce GT 430 1GB GDDR3 ENGT430/DI/1GD3LP

07.05.2011. @ 15:09   #Komentar #Grafička karta #Asus

jeli dali mze ova grafika da se ubaci na kompjuter od 230wdulal core procesor 2.13gh a imam graficku od 256mb invidia i ram 1gb

3 komentara

nebojsa
07.05.2011. @ 15:12 #127b4233

i dal moze da se igra gta iv na maksimalno na ovu grafiku me zanima

Mile
12.05.2011. @ 15:53 #99f5d52d

Kupio sa mali komp HP DC 7600sff za multimediju. Ubacio sam ovu grafičku karticu i mogu da kažem da sam dobio znatno jači komp. Komp mi isključivo služi za puštanje filmova u full HD rezoluciji i slušanje muzike. Zvu k pušta preko HDMI konektora. Malo se više greje na default-u i ne čuje se kuler, ali uz pomoć Smart doktora uspeo sam da korigujem hladjenje. Skinite zadnju verziju smart doktora i radiće na Win 7 32bit savršeno. +:Ma koliko mala bila ja sam zadovoljan.

Nikola
30.07.2012. @ 15:26 #f694a433

Zamenio penzionisanu 8400gs leadtekovu koja je bila dosta bucna posto sam menjao kuler na njoj resio sam uzeti grafu koja nije nesto narocito skupa, ima 1gb memorije i 128bita, a moze istrpeti odlicno HD snimke cak i poneke igrice na finim podesavanjima... Inace ako planirate powercolor 5450 od 1gb uzimati bolje da date malo vise para i uzmete ovu grafu jer je nvidia mnogo bolja, cak i windows experience je ocenio sa 6.7 dok je powercolor ocenio sa 3.8 tako da ko veruje u ove ratinge neka uzima ovu grafu, nece pogresiti. U iddle rezimu temperatura oko 36C, sa igranjem igrica oko 50ak stepeni sto je za svaku pohvalu posto se njen rad uopste i ne cuje... Preporuka da instalirate Smart Doctor za podesavanje brzine hladnjaka kao i Asus splendid pomocu kog video snimci- filmovi i tako to ispadaju mnogo lepse jer sliku podesava po tom softveru (sve ovo imate na oficijelnom sajtu asusa). Sa srecom buducim kupcima :) +:fina grafa- koliko para toliko muzike -:Mozda malo veci hladnjak za grafu koji eliminise 1 pci slot svojim gabaritom

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan