Moze li da se igraju novije igre na ovoj grafickoj?
Teško prijatelju da za 30 evra možeš da igraš novije igrice. Pa vidiš li da je gddr3 u pitanju?! Kako se kaže koliko para toliko muzike. Za igre ti treba nešto mnogo jače.
Mogu da se igraju novije igre ali na nizoj rezoluciji. Ove igre sam licno ispitao i rade perfektno bez vsync-a i antialias/anisotropic filtera, kod mene je to sve uvek off. Monitor LCD 1600x900 Skyrim /High 1600x900 GTA IV /High 1280x720 World of Tanks/Llow 1600x900 Fallout New Vegas /Medium 1600x900 Rage /1280x720 CS:GO/Low 1600x900 Dota 2 /1600x900 Mech Warrior Online /Low 1024x768 (treba bolja grafa za vecu rezoluciju) Rome Total War 2 (govno od igre) /High 1600x900 Euro Truck Simulator 2 /Medium-Custom 1600x900 Sve zavisi od igre, neke brze rade na manjim rezolucijama, a neke isto. Sve igre koje sam naveo su 100% igrive. Ja igram Dotu 2 i CS:GO najvise i kartica zadovoljava. Ako ti je rezolucija na monitoru 1366x768 kupi karticu radice sve. Ako imas veci monitor odna uzni neku bolju.
ovu ili gt 210?
ovu ili gt 210?