logo
kupac

Asus GeForce GT 630 2GB GDDR5 GT630-SL-2GD3-L

02.09.2013. @ 19:49   #Komentar #Grafička karta #Asus

Jel ima problem sa temperaturom,vidim nema kuler? +:super performanse -:temperatura mozda

4 komentara

branko
27.01.2014. @ 21:18 #8da9f1fa

Neke igre trose vise od 1gb kada se igraju na high, e sad ova karta je 64bita, sto znaci da slabo koristi tu memoriju,ono sto mene zanima je kad bi isla u sli varianti- znaci dve uparene kako bi se pokazale? Dal bolje nego jedna karta od 100e ? +:dosta memoriije -:koliko moze da upotrebi tu memoriju?

Deki
29.01.2014. @ 14:26 #c9ecbc12

@branko Glupo je stavljati dve ovakve karte u SLI. Neces dobiti duplo vece performanse. Bolje kupi ljudsku kartu od ~100€.

Vlado nk
30.09.2014. @ 14:26 #27de6167

Da li neko zna valja li za osnovnu montazu? Hvala!!!!

Vlado nk
17.10.2014. @ 02:17 #17008f11

Ima li je neko?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan