logo
Redakcija

Asus GeForce GTX 1060 STRIX-GTX1060-O6G-GAMING

21.07.2016. @ 08:29   #Asus #Komentar #Grafička karta

Gospodo iz gigatrona, niste malo preterali sa cenom? Pa 1070 toliko kosta ..

20 komentara

Redakcija
22.07.2016. @ 13:32 #5216eb50

Ne asus gtx 1070 je 670+ evra

Redakcija
22.07.2016. @ 14:03 #3033ddf1

@mikim... Ovoliko zapravo GTX 1070 kosta. Ne prica u srbiji nego globalno. :)

Redakcija
22.07.2016. @ 16:28 #81c79e05

Nisam ni ocekivao nista drugo, s`obzirom na cene za RX 480, a pre toga za 1070 i 1080.

Redakcija
23.07.2016. @ 10:27 #18e78a53

Ova karta na amazonu kosta 310 dolara, auuuu koja komedija kod nas :D

Redakcija
23.07.2016. @ 20:54 #15bd319a

Sednes u kola odes do madjarske i kupis kartu za 300e, platis gorivo i opet se isplati em si se prosetao malo haha. Gigatron kao i uvek deru po cenama.

Redakcija
24.07.2016. @ 13:40 #eb2e9b54

19 000din skuplja i nego u svetu gde je plata 1200-2000e?????????????????... srbijo zemljo lopova , smradova,izdajnika i Vucica..otvori se i propadni ..da se izbrise ovaj deo balkana i da se posadi neka zitarica..da bar ima evropa korist od ove povrsine koja zauzima srbija... Putine brate..dolazi i zavedi red u ovom kazamatu zvana srbija.. a vi iz Gigatrona..nadam se da cete uskoro zatvoriti sve readnje u srbiji..posto ne verujem da imate pazar od 10 000din na mesecnom nivou..lopovi jedni..

Redakcija
24.07.2016. @ 13:43 #717180c2

izvinjavam se na ove teske reci svima u drzavi..ali bre ovo ne da iznervira..nego ubije u pojam svakog gradjanina..ostavimo po strani ove graficke..bez njih se moze..necu pominjati namirnice i ostale stavri bez koje se ne moze ziveti..izvinjavam se svima jos jednom za teske reci..

Redakcija
24.07.2016. @ 17:48 #cc2f7d0f

Slika i prilika mentaliteta sprskog prodavca. Daj da oderem odmah a posle ćemo videti. Evo cena iz malo skuplje zemlje od naše. http://en.toppreise.ch/index.php?search=gtx+1060&sRes=OK

Redakcija
24.07.2016. @ 21:28 #fd028f46

Hahahah cena nije smesna cena je zalosna, ovu kartu sad mogu istog momenta da je narucim iz Madjarske za 41.000 din. Hvala Gigatron i Comtrade brzo ce te zatvoriti radnje. Niko vise nije lud da kupuje u Srbiji...

Redakcija
24.07.2016. @ 21:34 #3c27d538

Preporucena cena GTX 1060 ne-referentni model je 35.000 din. za Srbiju to je objavila nVidia pa ajde da je u Srbiji i 40.000 din i to moze da se proguta ali 57.000 din. je cist REKET. :D

Redakcija
13.08.2016. @ 20:26 #d1960492

@Miloss: SLazem se sa tobom i nema potreba da se izvinjavas jer svi znamo sta je podstaklo takvu izjavu. Gigatron i Cometrade Shop su jedni od najvecih LOPOVCINA u nasoj Srbiji.

Redakcija
14.08.2016. @ 07:33 #811f4baf

Moze li neko da stavi neki link gde bi moglo da se naruci iz Madjarske?! Hvala

Redakcija
28.08.2016. @ 00:07 #f0e2e47e

Ovo samo luda osoba moze da kupi u Srbiji.Preko ova graficka je minimum 100e jeftinija..+ pdv da se oduzme...

Redakcija
09.12.2016. @ 11:19 #b709520c

MSI GeForce GTX 1060 OC 6GB GDDR5 192bit PCIe (GTX 1060 6GT OC) Videokártya http://www.konzolokszervize.hu/pc/msi-geforce-gtx-1060-6gb-ddr5-oc-gtx-1060-6gt-oc-videokartya 90000 HUF = 35316.18 RSD Prodajni kurs 90000 HUF = Sa provizijom: 35316.18 RSD Nije ova bas ali kada se oduzme 20%pdv na granici trebalo bi za elektroniku izaslo bo 28300da zaokruzimo sto znaci da sipas za gorivo i da si iz centralne srbije ili na gore isplati se otici da se kupi plus ustedis plus kupis jos po nesto

Redakcija
13.12.2016. @ 14:12 #e9c7b128

Ma da, isplati se ici u Madjarsku ali malo sutra. Granacija je majka, ja mogu da reklamiram za bilko sta i uvek da povratim novac do poslednjeg dinara ako sam nesto nezadovoljan. Kod Madjara to ne moze. Znaci fiskalni i povrat novca je majka. Do sada sam imao vise od 10 povrata novca kod nasih Uvoznika jer radim sa komponentama. 50% ovih kartica ima coil whine, milite li da Madjari to uvazavaju?

Redakcija
09.01.2017. @ 11:24 #e17875af

I kakva je kartica za Gaming zna neko

Redakcija
11.01.2017. @ 11:09 #1ca80fc5

Za 1080p fenomenalna. Daleko bolja od konkurentne Strix Rx480, licno testirao obe na istoj masini (16gb DDR4, i7-6700k). Odlicne performanse, mozda u nekim igrama treba malo oboriti senke ali nista sto toliko utice na vizuelni prikaz.

Redakcija
16.09.2017. @ 05:50 #153472b2

Ova kartica je overklokovana verzija i na Newegg prodavnici trenutno kosta 340$. 380 Eura, koliko vidim da je najniza cena ovde, je u americkim dolarima 454$.

Toliko.

Redakcija
21.12.2017. @ 11:05 #c6cc2ce6

Hahaha skocila cena jos 25 evra. Bravo.

Redakcija
29.03.2018. @ 23:47 #c5ed77fc

auuuu,ja sam za novu godinu 2016/2017 platio ovu grafiku 40 hiljada,zasto je sada posle bezmalo godinu ipo 50.000-57.000,nije valjda da mining sve vise i vise utice na ovo?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan