dobra graficka veoma skoro sam kupio pc +:sve moguce igrice na high
Skroz ok graficka,visoka cena... +:dobre perf.,dobar bundle -:visoka cena,losija od jefntinijeg konkurenta,trosi dosta struje...
da li ova moze na mesto 9500GT ploca Asus p5b-mx PCI ex 16x
a sto ne bi mogla?moze
cim sam je instalirao i ukljucio crn ekran znaci mrak nista se nije videlo. ah da , zaboravio sam reci da sam 2x6 pinske konektore ubo naopacke u karticu. znaci kartica je mrak. +:Mrak graficka
koja je bolja graficka, ova ili gt 9800?
Ova je bolja za oko 40% , mali savet, uzmi GTX 460 768MB, trenutno best buy.
ne ne uzmi gtx 460 od 1 gb asusow,gainwardow ili gigabyte model malo su skuplje od 768 al wise se isplati uzeti od 1gb i wrede swakog centa! swi prema swom budzetu...moja preporuka ti je gtx od 1 gb od 3 proizwodjaca koja sam wec nabrojo... +:za tucka
Ja se bavim servisiranjem racunara i nisam pripadnik ni NVidie ni Ati Radeona ja sam realista pa ko je bolji tog i kupujem.Ova kartica po meni je odlican omjer cijene i performansi,i jaca je od mnogo skupljih Ati Radeonovih kartica.Evo zasto,NVidia ima strucnjake koji znaju da napisu drivere po kojima kartica radi i oni to rade savrseno dok strucnjaci iz Atija ne znaju da napisu drivere treba im jos dosta skole za to.Zato NVidia drzi cijenu na trzistu i ne opada to oni odlicno znaju,Ati Radeon zatrpava trziste karticama svih mogucis vrsta ali ne znaju da napisu drivere pa im je dzaba sve sto rade.Moja preporuka je ova graficka pogotovo sto je sve ostalo napravio Asus!Zasto Asus?!Zato sto tokom visegodisnjeg iskustva znam da na servis dolazi najvise Gigabyte modela pa sve ostale dok Asus rijetko.Ja bih volio da vidim igricu koja je izasla a da ova karta ne moze da je sazvace i to sve na High!Vi kupujte sta god hocete vase su pare ali ja sam za sebe ovo kupio i uzivam. +:Odlicna -:Nema mane
Jel ovo 3D ready graficka?
ima li neko ko hoce da mi proda ovu grafu?
Za ovu cenu moze da se nabavi i brza i bolja karta npr. GTX460 ili HD6850. Nema nikakve poente nabavljati ovu zastarelo-prastaru-dx10 kartu.
Da li je bolja gtx 460 koja je skuplja oko 35 evra....Da li je bolja za te pare??? I koju da uzmem??? ZA IGRICE MI TREBA...
Bolja je GTX 460 oko 40%, + novija arhitektura, DX11, bolje se klokuje.. GTX 460 i 6850 su trentno best buy.
@marko koliko nudis evra ?
Znaci sa 3,25x2AMD Athlon i 2 gig ram na 800Mhz ova kartica meni tera sve igre na high. Evo recimo Dirt 2, pa Crysis to sve leti a opet imam usko grlo za nju i opet sam fantasticno zadovoljan. Nabrojao sam ove igre, igrao, sam tj. samo testirao kako radi posto se bas i ne igram, i mogu reci da je ovo cak i prejaka karta za moje potrebe. Ko je kupi sigurno se nece pokajati, samo gledajte da imate barem pristojno napajanje. Ja evo imam 500W CM Extreme. +:Kartica je zver -:Za sad Nista
Ja sam Atijevac,ali ova kartica zaista odusevljava,448 bita nije sala!!!! -:Nista sem direx 11,ali i tako je EXTRA
Koliko ja znam owa grafika moze da tera swe igrice na max interfejs je u fullu :)gddr koji radi na 1200 je sawsim dowoljan samo gpu je malo losiji u sustini oke grafika...pozz
Ja korsitim 2 gtx 260 ice u sli u pitanju su XFX modeli i rade savrseno sa ostakom masine koja je nova platforma i5 760 i asus p7p55d-pro itd. Nema potrebe da dajete toliko para za ovu kartu moze da se nadje polovna za lepe parice a i cudno mi sto je kod njih ostala ta 1 mislim da je reparirana ove karte su ulazile u srbiju o serijama i to pre 2 godine i tako se prodavalo, bolje kupiti polovnu ocuvanu nego ovu pozzz +:vrh nalaze se polovne od 90 do 120 evra