hte bi da kupim ovu grafiku pa jel ima neko komentar o njoj
Bolje uzmi ATI 5850 za koji evro je skuplja a brza oko 40%
Bila nekad 5850 skuplja koji evro . Pogle sad , kojih 60-70 evra