Kartica je perfektna..Sjajne performanse,stabilan rad,overclock potencijal impresivan.Pakovanje kao i sva prateca oprema je na visokom nivou.Kvalitet zagarantovan!Radio sam uporedni test Asus vs Gigabyte i zaista ima razlike u kvalitetu u korist Asusa!To je brend na koji se mozete osloniti u potpunosti! +:Monstrum medju kartama! -:Malo veca temperatura ali to se moglo ocekivati od ovakve arhitekture!
ovce postoje da bi se sisale... sjajan OC-place mi se,tuga je pljunuti 300e za GPU i onda raditi OC zbog nekoliko fps-a ili nekih sintetickih testova... +:bravo za IT industriju -:verovatno nema
Vrhunac!!! ko ovo kupi miran je narednih 5 godina... ako ga nadje u prodaji, ali tesko... opet, isplati se uzeti i polovnu jer ovo cudo ne crkava tako lako!!! +:VRH!!! NE GREJE SE! -:bas nista!!!