Ova graficka ne vredi vise od 200~220 € +:512-bit magistrala -:GDDR3 memory & no DX11
Ja ne verujem da ovome drze jos uvek cenu ovoliku, ovo je sramota. 200 evra maximalno vredi ovo. Ako ne i manje mozda.