logo
Lost

Asus GeForce GTX 560 1GB GDDR5 ENGTX560 DC/2DI/1GD5

27.05.2011. @ 12:34   #Komentar #Grafička karta #Asus

MSI je jeftiniji a isti im je takt. Nije mi jasna ova cena!

24 komentara

djorjde
06.06.2011. @ 20:31 #933bc063

sa odlicnim kulerom i sve to(koji,uzgred,nije nihsta specijalno boljid od msi-evog)ali placash IME. +:kao i kod intela -:dobar prozivod,to stoji

Sicons
12.07.2011. @ 12:09 #d34f8a69

Ima li neko ovu grafiku da mi kaze kakva je? razmisljam se izmedju ove i radeona 6870 da uzmem, treba mi za igrice!

DoX
20.10.2011. @ 02:06 #2bff2175

Sasvim dobra kartica za pokretanje bilo koje igre. Ima dobar klok potencijal, hladna je i necete pogrestiti ako se odlucite za Asus model. :) +:Vrlo stabilna i hladna

Milan
26.10.2011. @ 13:34 #1a6aaf9e

Da li je dovoljno napajanje od 600W za ovu graficku?

Djuka
26.10.2011. @ 15:52 #2759f9f8

Dovoljno je i 500W firmiranog.

Milan
26.10.2011. @ 16:46 #93a837bd

Djuka@ Imam LC POWER 600W koje gura maticnu ASUS M4A88TD-M EVO/USB3, Athlon x4 640, Gigabyte Geforce 9800 GT OC edition, 4 gb kingston ddr3 1333 mhz i wd sata2 160 gb. Mislis li da ce raditi grafa lepo na ovoj konfiguraciji? p.s Izvinjavam se za predhodni duplirani post

Djuka
27.10.2011. @ 13:48 #6948e9c3

GTX 560 troši oko 40W više od 9800GT OC, tako da bi trebalo da ti radi.

zex
11.11.2011. @ 12:50 #9f18983c

da li moze ova kartica na plocu Asus P5-mx, sada imam GeF 9500GT pa bi da zamenim. ili neku drugu preporucujete do 150e

Mirko
11.11.2011. @ 14:53 #ee087bb9

Ako ti radi 9500GT radiće ti i ova, 6850/GTX560/6870, koju god da izabereš nećeš pogrešiti, skoro da je nebitno ko je proizvođač..

Shone
06.03.2012. @ 23:21 #f2f0a48b

Da li da uzmem ovu karticu ili gigabyte 6870?

Mirko
07.03.2012. @ 09:59 #ee4e2b98

6870 je malo jača, ali bi ova trebala da se bolje klokuje..

Milan
15.04.2012. @ 16:21 #60d9cac2

Kupujem novu konfu pa neznam da li da uzmem ovu karticu ili EVGA 560. Cini mi se da asus ima bolji kuler ali EVGA je EVGA, oni daju dozivotnu garanciju u americi i extra je kvaliteta. Sta preporucujete? Ostalo od konfe Intel i3-2120, kingston 2x2gb hyperx.... I da li cu moci sa ovom grafom i procesorom da furam najnovije igre? Unapred hvala na savetu!

Dimke
20.04.2012. @ 09:48 #1bb51e37

Na testu mi je bila evga gtx560ti KPR model sa 92 mm u odnosu na asus isti cip mnogo se vishe grejala. Asus ima sjajno resenje sa DCu hladjenjem i kartica je malo hladnija u odnosu na evgu ali u sustini koju god da uzmesh necesh pogesiti. Sto se tice garancije kod nas to nece biti nikad kao sto je u USA nazalost...a za ove pare mozesh i da nadjesh ti polovnu kartu vidim da ih ljudi prodaju...sto je bolja kupovina... +:extra grafa

dexter
23.04.2012. @ 22:06 #fd0b5b37

Imam Msi gtx 560 dual fan, prezadovoljan u svakom pogledu, sjajna kartica ali ih nema polovnih niko ih ne prodaje. Hocu jos jednu u sli pa me interesuje kako bih ova Asus legla sa njom, posto ih ima na internetu dosta polovnih, pa me interesuje kvalitet i pouzdanost?!

maxx
22.06.2012. @ 08:44 #643a18c9

koliko ova kartica trosi u full loadu,a koliko u idle?

Danilo
22.06.2012. @ 13:28 #646c9ea4

Max pod stres testovima može da povuče 160W, ilde troši oko 20W, dok u realnom radu u igri troši oko 120W.

Butcher
28.06.2012. @ 09:05 #18aabcde

Planiram da ovu karticu uparim sa 12 GB RAMa, i7-930 CPU, a za matičnu ploču sam izabrao Asus Sabertooth X58, e sad, ona ima PCI, PCI Express, PCI Express x16 i PCI Express x16 (V2.0) slotove. A vidim da ovde piše da kartica ide u PCI Express 2.1 slot, pa hoće li ona raditi na ovoj matičnoj? PS: Treba mi toliko RAMa, jer se bavim muzikom, tako da to ne komentarišite :D hahahaha

Danilo
31.07.2012. @ 11:29 #9fe69059

Naravno da će raditi.

Dimke
27.08.2012. @ 09:50 #50b6c6b5

Realno na takav komp ova grafa dodje cisto eto samo da je imas, tu bi lepo sela neka recimo gtx570, ili jos bolje 7850, ato sto imas 12 giga to je normalno jer imas triple chanel memoriju doduse dovoljno je 6 gb no kako bilo...lep komp...nemoj da gledash u to vezano za verziju pci slota...evo sad imamo nove grafe sa PCI 3.0 naravno one rade i na starijim modelima ploca nisam video neke drasticne razlike... -:bolja ti verzija

Nenad
21.09.2012. @ 10:52 #a905c5f7

Da li je bolja ova ili MSI Amd Radeon 7850 1Gb Ddr5 256-bit za igre?!Hvala unapred...

Ivan
17.02.2013. @ 12:50 #3bebf441

Pogledaj memorijski interface, to je manje vise najbitnije(pored GPU) !

Ivke
24.02.2013. @ 21:40 #1170f10e

Da li ova karta moze da podrzi monitore od 120Hz ? +:pitanje

milos
29.06.2013. @ 19:32 #43d03f7c

@Ivke Moze, nije problem, ali ono, treba da u igrama ides preko 60fpsa da bi video razliku

miki
12.07.2014. @ 13:25 #9c2e5065

Jel moze ova graficka na 450 w

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan