logo
nije bitno

Asus GeForce GTX 570 1280MB GDDR5 ENGTX570/2DI/1280MD5

26.01.2011. @ 11:03   #Komentar #Grafička karta #Asus

volim asus, ali ovi nasi ga bre brate preterase:((((((( cista pljacka:( -:ASUS kod nas, za ~50e manje imas palit, inno, gainward i leadtek

4 komentara

Daum
03.03.2011. @ 15:10 #a92f066e

Imaš za 50 evra manje druge proizvodjače, tačnije 20-30 evra. ali nijedan nije kvalitetan kao Asus...

Milos
05.03.2011. @ 01:24 #c102fe22

Da se razumemo nvidia samo salje svakom proizvodjacu isti cip a oni mu samo gurnu plastiku i to je to posle toga mogu da prave OC verzije sto je druga stvar

Milos
19.05.2011. @ 16:17 #d197d937

Samo gurnu plastiku, a napon kakav je, samo je chip i plastika i nista vise tu nema??? Po vama je EVGA i GAINWARD referentno sve isto. Lepo ucite ljude. Isti chipovi za Inno3D i isti za EVGA salje NVIDIA. Nemojte....

Stevan
05.02.2012. @ 10:11 #6d186bbb

Oce ova graficka da pojefrini za nekih 5ili6 meseci??

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan