logo
Filip

Asus GeForce GTX 590 3GB GDDR5 ENGTX590/3DIS/3GD5

03.08.2011. @ 04:19   #Komentar #Grafička karta #Asus

Definitivno najbrza kartica danasnjice.Uz dva mocna fermi cipa savladava sve igre bez stucanja u rezoluciji monitora od 30' Pre nje sam imao ATI 6990 i mogu vam reci da joj ati nije ni prici. Neke igre su slicnih performansi ali cini mi se da je na gtx 590 dosta lagodnije igranje i karta daje bolje fpse.Buka je manja cak se i manje greje ali meni to nije ni bitno koliko mi je bitno da imam stabilne fpse. Asus je moj izbor. +:Performanse bez premca,tiha u radu -:Cena da je malo niza

1 komentar

gapy
25.08.2011. @ 15:21 #1bf56dab

gde si je pazario i koliko para te je kostalo ovo zadovoljstvo

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan