al su je OC svaka im cast, sa ovolikim taktom moja topla preporuka za kupovinu
Takodje se slazem odlicna karta fabricki oc bez brige. Sa 1137mhz ne moze 7870 ni da jos pridje.
Dobra grafika al 5970 je sazvace bez problema ;)