logo
Yo

Asus GeForce GTX 670 2GB GDDR5 ENGTX670-DC2-2GD5

29.08.2012. @ 02:03   #Komentar #Grafička karta #Asus

Dajte neki komentrar! Ili je niko nema ili radi savrseno! :D

5 komentara

dusan
05.09.2012. @ 22:16 #a9a53790

imam je vec 2 meseca radi savrseno! lako se overclockuje. temperature u idle su 37 stepeni i to sa 2 monitora a u maksimalnom opterecenju ne prelazi 65!!!!! ako koristite komp za igrice onda je nvidia mnogo bolje resenje od amd-a... +:savrsena, hladna

ivan
10.02.2014. @ 21:35 #8434f5ae

zasto mi treperi ekran kad je temp na minimumu. 29-32 'c???

ivan
17.02.2014. @ 12:41 #d61a39e8

meni temperatura ide do 75'c...kako si ti uspeo da je podesis na 65'c max????

nikola
10.05.2014. @ 20:18 #d207500f

koristim je za 3D real time renderovanje i savrseno radi, lako se klokne i ladna ko zmija :D pozdrav :D +:hladna ko zmija -:steta sto nema vodeno hladnje kao poseidon :D

Nikola
01.04.2015. @ 22:39 #6ed4827c

Treperi zato sto ti je los vrv kabl ili ako koristis DVI adapter! Hladna je zato sto ima noviju termalnu pastu na GPU :) Zameni je i dobices ladnu karticu!!!! +:nema bolje -:nemaaaaa

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan