logo
A

Asus GeForce GTX 680 2GB GDDR5 ENGTX680-2GD5

11.04.2012. @ 12:41   #Komentar #Grafička karta #Asus

Zelim da je kupim, pa me zanima misljenje onih koji je vec imaju.

10 komentara

dasa
07.05.2012. @ 18:14 #a8a17f96

skupa...definitivno mislim da je bolja kupovina 670, pogotovo zbog bezobrazne cene svih 680 modela... za referentnu kartu dati 500e...mnogo je

mileee
27.05.2012. @ 10:11 #9bfff694

ima li ko ovu kartu,kakvi su utisci,planiram da je kupim pa me interesuje.

мики
16.06.2012. @ 11:44 #17cb9ca7

Ово је карта намењена онима који 2-3 године желе да играју све игре на највишем нивоу детаља. Сви други нека је заобиђу. Добра плоча, не испод 120 евра и квалитетно напајање од најмање 650 вати су услови да се она користи као и 8гб меморије, најмање и5 процесор или фх 8000. Колико пара толико музике.

Luka
01.08.2012. @ 17:36 #0478a10a

Zaista vrhunska graficka karta za ove pare, onaj ko moze i hoce da je kupi, sigurno se nece pokajati. Mada, za manje para se moze uzeti i 670 koja je po performansama skoro potpuno ista kao ovaj model, sa razlikom u par fps-a. Pogledajte po internetu uporedne testove +:performanse, kvalitet izrade -:cena, mala razlika u odnosu na 670 model

EVGA_Bgd
03.08.2012. @ 15:03 #a483bf41

GTX 680 redizajnirani, mocni, za entuzijaste. +:http://www.guru3d.com/article/evga-geforce-gtx-680-classified-with-evbot-review/26

SN1P3R
11.10.2012. @ 23:29 #d9047933

Za kartu je vec sve receno tako da nemam sta pametovati osim da napomenem mene je odusevio ventilator koji se u full loadu ne cuje uopste na +80c

dusan
04.01.2013. @ 14:20 #e5f278c8

kupio sam ovu kartu u winwin-u i platio je 63000 din . Crkla je posle 2 dana . Nemojte da mislite da omalovazavam asus. Imam gtx 295 asus kupio sam je marta 2009 i jos radi bezprekorno sve igre na ultr u full hd-u sa i7 cpu i 8gb rama. Pozz...

mileee
09.02.2013. @ 01:14 #e0c1898f

i sta kazes,crkla karta posle 2 dana...

dusan
16.02.2013. @ 19:19 #944372c3

Da i to na drugo startovanje racunara. Ma bas me briga bar su mi vratili 63 hiladarke. Sad koristin gtx 295 kupljenu marta 2009 pa dokle oce. +:mileee

nikola
08.07.2013. @ 16:39 #67d330c6

Ovu graf imam vec god dana,verujte mi vredi svaku paru.Kosta dosta ali u odnosu na kvalitet malo.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan