Pogledajte azdajicu sa 14 faza. +:http://i.imgur.com/mNeuG.jpg
Gde može da se nađe DC2T verzija, pretražio sam sve živo ostala je samo DC2O koja mnogo dobra. Ako neko zna gde može da se nađe bio mu veoma zahvalan.
Pogledaj na computeruniverse