logo
Aleksa

Asus GeForce GTX 760 2GB GDDR5 GTX760-DC2OC-2GD5

31.07.2013. @ 23:39   #Komentar #Grafička karta #Asus

Da li neko ima iskustva sa ovom karticom? +:pitanje -:pitanje

41 komentara

Ivan
07.08.2013. @ 16:00 #85867767

@Aleksa bolje pogledaj MSI 760, em je brza, em radi tise, em je jeftinija, a plus ima i twin frozr 4 hladjenje, tako da se bolje hladi od ove, a i plus najavili su iz MSi da uz kupovinu novih 760, 770 i 780 msi dobijas besplatan kljuc za Splinter Cell blacklist

Aleksa
07.08.2013. @ 20:11 #97f019ec

Hvala

zex89
21.08.2013. @ 23:18 #a62fead9

Definitivno Twin Frozr IV ne hladi bolje od DirectCUII TwinFrozr IV Ligthning serija je jako blizu CUII cooleru ali i dalje inferiornija. Gaming serija ima dosta slabiji cooler. Daleko da je losh,ali nije bolji od Asusovg To shto je out of the box cloak manji ne znachi nista.Sve se da korigovati Afterburnerom :) A i Ausova karta je izradjena od daleko boljih komponenti i ima vishe heatpipova nego MSI gaming. Zato i Asus naplacuje premium cene :)

alex
15.09.2013. @ 17:03 #2016f484

grafa je hladna ko zmija na 1100 core (1215 boost in game) i 6200 mhz memorija max temperatura 65C...preporuka

doctor
03.10.2013. @ 13:46 #ebcc686d

Prijatno sam iznanadjen, kupio sam je jer je najkraca 760 kartica, u bf3 temp na ide preko 55c @ 1700rpm a boost je na 1132mhz. Bf4 beta 60-110 fps @ high. Za svaku preporuku. +:brza, hladna, tiha, kratki pcb

Jaksha
03.10.2013. @ 19:05 #6ee53567

Kupio juce, prezadovoljan, za ove pare nema konkurenta, za cifru 220eur nema nista da se uzme a ova kartica je rame uz rame sa 7970...gtx670 itd... +:Brza, ledena i tiha, kvalitet

nesa
17.10.2013. @ 09:56 #c57639c9

Karta ubija sve nove igre u full hd, preporuka svima. +:besumna, tera crysis 3 sva na full sto se moze staviti

Nezir
17.10.2013. @ 09:57 #00175fe8

Porucio sam je danas, videcemo kako radi :)

nidzo
21.10.2013. @ 19:25 #26075c32

Odlican i stabilan fps, a ne kao na atiju sa dropovima, igram mp fps igre , kartica kolje. +:stabilan i jak fps

Dejan
02.11.2013. @ 12:31 #0c08cc1d

Jedno pitanje ljudi, da li ce ova karta moci da radi u fulu sa Intel i5 750, ili ce on biti usko grlo? +:Pitanje

Dimke
04.11.2013. @ 14:22 #4e1a8964

NEmam ovu kartu ali imam gtx 660ti dc2o oc asusovu koja je bukvalno istih perfomansi gledao sam moje testove i uporedio ih sa istim na youtube.com...imam i5760 cpu 4,0 ram 2000 mhz dd3.... Za dejana...taj cpu nemoze biti usko grlo ali moze biti memorija koja ce gusti rad kompa...znacci gledaj da imas 2000 zbog OC-a jer ssto vishe kloknes memoriju vishe mozes i cpu barem tako kod mene radi na asus ploci jer imamo slican cpu I5 750 je slican sa I5 760 samo je multiple veci kod 760 sve radi na istom principu...znaci ja mislim da neces imati problema Dejane dobar je to procesor!!! Poz! +:dobraa -:neznam

Stefan
04.11.2013. @ 18:06 #5c42ee61

Kakva je. Koja je najbolja GIGABYTE-ova ,ASUS-ova ili MSI-eve HAWK i Gaming OC ???

Joe
21.11.2013. @ 06:25 #0bc16a33

"nidzo:" "Odlican i stabilan fps, a ne kao na atiju sa dropovima" - Na svim FCAT testovima AMD/ATI kartice imaju NIŽE frejm-latencije od Nvidije, tako da o "padu FPS-a" nema ni govora, pogotovo sa modernim drajverima. To što se tebi dešavaju "frejm dropovi" samo govori o tome da nemaš veze o hardveru, ili da ne znaš da konfigurišeš pravilno sopstveni kompjuter. Čak i sa Crossfire konfiguracijama je rešen problem sa "runt frejmovima", još pre nekoliko meseci. (frame-pacing opcija u AMD drajverima) +:dobar kuler -:rebrand GTX670, malo sporija od GTX670 (5%)

stefan
22.11.2013. @ 20:49 #1bc3aa9f

dimenzije kartice? +:dimenzije kartice?

Njegoslav
01.12.2013. @ 19:04 #4a71d900

Brza karta u pm :)), nema dropp frejmova, stabilan fps maksimalno, jak prosecan fps i visok min fps, ja odusevljen. +:Malena, hladna

Ming
17.12.2013. @ 21:15 #8f18ebdf

Tiha ,brza, vozi. Nemam zamerki za ovaj novac. Verujem da necete pogresiti ako je kupite. Pozdrav +:Superiska -:Ne znam

OMEGA
20.12.2013. @ 01:17 #1aab8c0f

ova ili MSI N760 TF 2GD5/OC (GeForce GTX 760 GAMING), cena je slicna, zanima me koja je i po cemu bolja( čak i liče ) Hvala

OMEGA
20.12.2013. @ 01:20 #ffe0708d

odgovor: Dejan :: 12:11h :: 02.11.2013. Digni ga na max dozvoljeni OC i radice bez problema.

skijeti
01.01.2014. @ 20:26 #ead978e8

@OMEGA Uzmi MSI... kvalitetniji pcb (bolja naponska sekcija, bolje hladjenje VRM-a, samim tim veci potencijalni OC). Ni Asusova nije losa, ali ne kada za istu cenu imate MSI gaming (cak je i jeftinija). Twin frozer 4 je trenutno kuler sa najboljim performansama na trzistu. Ovo je prosto cinjenica i lako se moze proveriti na svim "akreditovanim" ino sajtovima, koji se bave IT-om... Ja sam imao srecu da veliki broj kartica licno testiram, pa zato i prenosim svoja iskustva... Dobro razmislite pre kupovine... +:Nije losa -:Nije ni blizu MSI gaming ili hawk verzijama...

Djole
01.01.2014. @ 22:35 #8c391f6c

Graficka je vrhunska, nije predugacka za manja kucista, hladna samo tako, hladnija od procesora, necujna... Trenutno sve igre rade na max bez ikakvih problema. Najbolji apgrejd PC-a koji sam imao :) +:Sve, hladna kao spricer, necujna, nije predugacka -:Apsolutno nista

ha ha ha ha ha
08.01.2014. @ 21:53 #29d04b52

samo sto skuplje to bolje bravo genijalci +:ah ah ah -:da da da

xxx
10.01.2014. @ 01:25 #4aa444cc

Šta mislite ova ili Gigabyte?? +:Pitanje -:Pitanje

djsp
18.02.2014. @ 14:25 #14ff48b5

Sjajna kartica mislim da je best buy for money... +:Hladna ,necujna ... -:Nisam primetio nista lose...

Filip
15.03.2014. @ 17:49 #08ddc14e

Treba mi savet koliko je ova grafa bolja od r9 270x i sta bi ste mi preporucili odnos cena kbalitete_ hvala

Anel
22.03.2014. @ 15:00 #72c6b2e4

Malo sam razocaran samim pakovanjem, jer su primjera radi bolje upakovali verziju 650ti Boost nego 760GTX koja je osjetno skuplja. Nema cak ni SLI bridge... niti sitnice kao sticker. +:Performanse, hladjenje, dizajn, dimenzije -:Pakovanje

Markonjero
25.04.2014. @ 00:38 #92a92777

Sve preporuke, s tim sto sa boostom izvlaci stabilnih 1228mhz za GPU konstantno, dok mi je memorija Elpida, a ne Hynix kao u review-ima. Opet memorija se odlicno kloka, furam na 7000mhz stabilno. Temperatura sa automatiskim fan profilom u igrama ne prelazi 65C sto je odlicno. Dok Furmark zna da je zagreje dobrano do nekih 74C. Ali i to je ok. Da ne duzim, sve u svemu ekstra karta, jeste skuplja malo od drugih modela, ali vredi para. ASUS je to :D +:Ledena, brza, llepotica od grafe :) -:malo slabiji OC, ali ok

Milan
14.06.2014. @ 02:22 #3c39ed39

imam Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz 8MB dali bi mogo da gura ovu ovu grafiku ili gtx 660 ili pak neku drugu, inace ploca mi je asus p5g41t-m lx3,i 4 giga ddr3 ram.hvala

Druid
18.06.2014. @ 21:09 #11714549

Ako kloknes taj Q6600 preko 3GHz, onda bi mogao da gura GTX 660 ili HD 7850. Nema sanse Q6600 da isprati GTX 760, ni uz overklok.

Luka
11.07.2014. @ 19:53 #61690e81

Dajte mi predloge Koja je GTX760 bolja? ASUS,MSI ili Gigabyte? +:koja je bolja?

Luka
11.07.2014. @ 20:18 #201d611b

POMAZITE!!! Koja je GTX760 bolja za igrice? Gigabyte,ASUS ili MSI? Ja mislim da je ASUS najbolja,ali nemam blage veze ZATO POMAZITE! +:koja je bolja za igrice?

Pera
25.07.2014. @ 03:17 #82eb2904

Imam cpu q9650! Da li ce grafa moci da pokaze pun potencijal na taj cpu???? -:nista nadam se

Druid
26.07.2014. @ 09:50 #00a41fd4

Radice lepo, ako zelis da iscedis grafu klokni ga na 3.5Ghz i uzivaj (taj quad kada radi na 3.5+GHz jaci je od novih i3 procesora).

Dimke
22.10.2014. @ 10:37 #d0f3253d

Ja vec godinu dana koristim gtx 660ti asus dc-oc model, iz iskustva gotovo iste perfomanse kao gtx 760, uz malo bolji cpu ova grafika gura sve nove naslove, metro last light, betmen, hitman. Ja najbivshe igram dotu i cs go i naravno sve leti. Poslednja igra alien isolation na all max podesavanjim max fps 60 min 32 na view sonic 24 inca 1080 full hd 1920x1080. Po mom misljenju asus ubedljivo najbolja kupovina, stabilnost rada, temperature, oc potencijal, odlican asusov softver za oc, samo neuyimajte msi ja imam losha iskustva sa njima gigabyte moze ali ja ih ne payarim zbog estetike mnogo su skrti sa kvalitetom iygrade dominira plastika itd dok asus zaista sa dc2 i dc3 kulerima zasluzuje nmbr1... -:nema mane

geilac
15.12.2014. @ 12:49 #b3c1d5f3

poz interesuje me kako ce ova graficka raditi sa procesorom i5 2500k?

Ognjen
12.01.2015. @ 14:19 #7cdd25f5

Vi koji zelite da uzmete MSI,nemojte.Preko 20% slucajeva se buni zato sto rikne brzo,nije kvalitetna koliko i Asus.

Vlado nk
15.01.2015. @ 01:09 #11b51e15

Radice odlicno sa i5 2500k............ +:Geilac -:Geilac

miralem
22.01.2015. @ 16:49 #47ad4b46

Bolje da sam uzeo amd R7 +:hladnA je dok se ne ugreje -:sisti i dimi se a imam kuler i napajanje od 500 wati

Ivan
25.01.2015. @ 16:17 #9e29975a

trenutno imam gtx 260oc grafiku i malo bih da upgrade-ujem komp. Mb asus p5q3 deluxe P45 chipset, intel Q2Quad na 2.8 ghz (mislim da je 9450 ili tako nesto, uglavnom serija "9000" quad-a). 8 gb ddr3 rama. asus monitor vs 248h HD. interesuje me da li ce moja ploca moci da gura ovu graficku posto je pciex 3.0 a ploca je 2.0 ili da gledam neki stariji model 660 ili 560. posto bi krajem godine kupovao novu konf sa nekim i5 ili i7 pa sam mislio da kasnije zadrzim graficku. HVALA! +:upgrade -:pomoc potrebna

Druid
28.01.2015. @ 01:33 #40544cbd

Posto planiras da zadrzis graficku, onda logicno uzmi noviju. Pogledaj i GTX 960, slicna cena, malo bolje performanse, manja potrosnja i grejanje. Nema veze sto ploca poseduje PCI Ex 2.0, razlika je neprimetna u ovom rangu kartica.

gerilac
13.02.2015. @ 01:00 #98659b88

Kupio sam je prije dva dana za 240e toliko je u cg.graficka je odlicna u svakom smislu tixa ladna lijepog dizajna trenutno mi sve pokrece na ultra kao nprimer far cray 4 i druge najnovije naslove.u svakom slucaju ne mozete pogrijesiti u kupovini ja sam je upario sa i5 2500k i 8 rama .

Marko
16.02.2015. @ 22:48 #8bd36683

Kupljena pre nekih 15 meseci. Pre nje sam imao MSI gtx 460 hawk na kojoj je nakon isteka garancije otkazao jedan od ventilatora. Rekoh sebi prelazim na Asus-a, ali evo i na ovoj jedan od ventilatora ne radi kako treba narocito kada se povecava broj obrtaja ( redovno ciscena, sreca pa je u garanciji ). Sto se ostalog tice, nemam primedbi....

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan