Da li ce iko normalan da da ovoliki novac za ovu karticu. Sve sve ali neko da nam ispira mozak i konstantno vredja inteligenciju, ne to vise ne. Sve se ovo moze dobaviti preko prijatelja,poznanika,rodjaka iz inostranstva. Nasi stvarno dizu cene za skoro duplo. Ova kartica ne vredi vise od 200e.
To je drzava kriva, naplate carinu i pdv i prodavac mozda zaradi 20-30e