logo
Marko

Asus GeForce GTX TITAN 6GB GDDR5 GTXTITAN-6GD5

21.04.2013. @ 17:10   #Komentar #Grafička karta #Asus

Koristim je vec nedelju dana, performanse su preterano dobre, sto sam i ocekivao, ali je malo preskupa za ono što nudi, a to što nudi je previše. +:Dobre performanse -:Preskupa za sada, malo bučna

9 komentara

gt
14.05.2013. @ 23:54 #a2202629

Koja je fora sa ovom karticom - kad na svim testovima,koje sam ja pogledao,ima manji fps od normalne gtx 690 ?

zex89
20.05.2013. @ 21:20 #6a79949f

Fora je shto nije dualgpu ,nego singlecore gpu,izvedena od nVidijine Tesle. Manje se greje od 690ice ,i ne bi imao problema sa SLi skaliranjem , a nishta mnogo nije slabija od GTX690. :)

jocaskljoca
21.05.2013. @ 18:50 #de19e47a

a ja peglam sve i svasta sa mojom GTX 560 +:ono kao ok

branko
13.06.2013. @ 14:27 #946728c0

dosta je slabija od 690-ke, nego je ovo fora za mamine i tatine sinove da mogu 4 ove da povezu u 4xSLI dok samo dvije 690 mozes. pa ako si ti jedan od njih mozes uzeti 4 ove za 4000e, maticnu i procesor za 1000 i mozes da imas svaku igru po 200fps-a u prosjeku iako monitor maximalno podrzava 120, tj oni koji su mnogo bolji i skuplji. a ovo sto ti ovaj pominje probleme sa skaliranjem je u slucaju sa dvije 690ke tj sa 4gpu-a, i sto pominje ovaj da se manje grije, :S ne shvatam, pa neces graficku svo vrijeme drzati rukom dok radi pa da ti bude bitno koliku temp ima. garancija je najvaznija. ti kad dobijes 3 godine garacije ti si siguran radila ona na 95 ili na 60C +:ne vrijedi tih para. mozes Yuga kupiti i da ti ostane da ga sipas

Jovan
02.12.2013. @ 00:20 #8367e48f

ovo sam kupio da mogu da igram GTA V na max i nisam se razocarao. cujem sad da mogu i na 2 monitora al to je previse za moj ukus :)

Vule
05.12.2013. @ 09:43 #40cffc2d

Cisto bacanje para.kupis gtx590 I uzivas

Vasilije
05.01.2014. @ 21:47 #b712fc00

Kupio sam ovu grafiku pre mozda 6-7 godina i prezadovoljan sam, malo mi secka dok igram mario (ali HD verzija), temperatura je -16 stepeni i leti je koristim kao klima uredjaj. (inace ovo je odgovor Jovanu) +:@Jovan, odlicno sve

Nikola98Jakov.
06.01.2014. @ 21:05 #06b26651

Da li moze super mario da se igra na ovoj grafickoj kartici, ako je overklokujem i smanjim rezoluciju u igrici? :D

Vlado nk
16.01.2014. @ 16:48 #bad6518f

Za ove pare moze ovo -i7 4770k 300 eura, ploca MSI GAMING 90 eura, ram 4 GB. 20 eura, graficka R9 290 4 GB DDR 5 512 bita, kuciste i napajanje 700w +:Odlicna

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan