logo
Marko

Asus Memo Pad HD 7 ME173X 8GB

05.01.2014. @ 17:36   #Komentar #Tablet #Asus

Da li neko poseduje ovaj tablet i kakav je ? Da li moze da mu se doda tastatura?

4 komentara

Stefan
13.01.2014. @ 17:39 #224be04a

@Marko, ne, zato sto nema podrsku za OTG

Marko
30.03.2014. @ 22:38 #439e4756

radi super same je steta sto nema HDMI I podrsku za tastatutu

Zoran
11.09.2014. @ 18:19 #07dc511c

Imam ga nekih 9 meseci i neznam sta bih rekao lose o njemu. Za ove pare nema sanse da se nadje nesto bolje +:baterija

Ed
27.11.2014. @ 01:37 #922a74cf

Imam ga vec oko mesec dana i moram ga pohvaliti. Veoma brz i ne koci uopste. Probao sam jednu igricu na njemu Asphalt 8 i nema ama bas nimalo da koci. Kamere nisu bas neke,ali naravno to je vec sporedna stvar na ovim tabletima. Preko neta sve funkcionise veoma lepo. Koliko sam mogao da vidim tastatura bi mogla da se koristi preko otg kabla,ali za to vam treba posebno otg kablo sa napajanjem. Kod nas naravno tog kabla nema da se kupi,a i tada bi bilo pitanje da li bi funkcionisalo i kako. Sto se tice povezivanja sa internetom moze samo preko WIFI mada ako imate android mobilni telefon mozete koristiti njegov hotspot i tako imati uvek pristupu internetu. Sa moje strane imate sve preporuke za ovaj tablet.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan