21.11.2014. @ 02:47 #Komentar #Matična ploča #Asus
imam je u kombinaciji sa q6600, ne greje se puno uopšte chipset je x38 ima dosta mesta za sve, medju najboljim pločama za soc 775 sve u svemu dobra do dan danas i na ceni je +:odlična i vrlo retka ploča