Zanima me jedna stvar kod ove graficke karte ASUS Radeon HD 3450 256MB GDDR2 EAH3450/HTP/256M. dali je ona za AGP ili PS slot... a ja trazim graficku od 256MB za AGP slot i posaljite mi cenu takve graficke ako nije problem....na e-mail nnnikolanovak@gmail.com
Piše ti gore u povezivanju - slot: PCI Express 2.0, traži na sajtu karticu na kojoj piše AGP.
Kartica je ekstra za 256 Mb koliko ima. Meni rade sve igrice ali nemoze da izvuce u maksimalnoj rezoluciji. Najvise mi se svidja veoma dobro reseno pasivno napajanje, posle nekoliko sati igranja i dalje je hladna. Za ove pare, odlicna kartica.