Odlicna graficka za multimediju, nemojte previse ocekivati u igricama, cisto mali primer: ja igram Crysis na 1280*1024 u high i moze solidno da radi. Zamerka, kuler je bas bucan, kada krene da hladi graficku... ko ne tera igrice, odlicna... -:bučan kuler
brza evo igram bioshock na sve max i prostrit a krajsis potera sve na max ali recka zato na medium stavite jos jednu u crossfire i samo se da zveci sve preporuke -:mozda kuler ali neprimetno
dovoljno brza za vecinu igrica ako niste bas zahtevni na detaljima. core: 725MHZ org.(OC 920MHz bez problema) memo: 1800MHz org.(OC 2200MHz bez problema) koristim je vec 6meseci i bez problema u radu iako je klokovana a odnedavno ubacena jos jedna takodje klokovana na iste frekvence. Apsolutna preporuka u toj cenovnoj klasi.... :) +:odlicne overklok mogucnosti -:kuler ali ne katastrofalno
Radi bez problema na taktovoima GPU 920, Mem 1800. Tera F.E.A.R., NFS PROSTREET i UNDERCOVER sa visokim ili cak najvisim nivoom detalja. Prezadovoljan sam. BEST BUY. +:Odlicne overclock mogucnosti, super cena, ne greje se mnogo. -:Dodatni software nije bas od koristi
SERVISER Da li ste primetili da ova graficka stalno secka slike pri pokretima u windowsu i grafickim programima, sem u video igrama.
Kupio sam je pre mesec dana i tera sve nove igre bez problema(sem gta 4) Jedini problem je taj sto se ponekad deshava da secka u desktop..primer:surfujem netom i naletim na neki flash sajt i ceo komp odlepi krene da trokira i preskace nije do neta poshto se isto deshava i sa wordom excelom i ostalim ne zahtevnim programima. -:desktop seckanje
SERVISER amomalija kod seckanja slike moze da prouzrukuje da li imate INTEL ili AMD procesore,nekompatibilnost operativnog sistema zavisno da li koristite XP SP2 ili VISTU, programske aplikacije moraju biti prilagodjene HD rezoluciji sa TFT monitorima ma optimalnoj rezoluciji 1680x1050 uz osvezavanje slike 60-75Hz. Ovaj problem se javlja kod svih novijih grafickih karti od onih jeftinih, pa do najskupljih modela sa cipsetom ATI RADEON i NVIDIA.Ispitivali smo ih da su vrlo nestabilne i osetljive na promenu napona koji u nasoj zemlji je nestabilan cak i sa npajanima od 2000W.
Imam dvije oveakve kartice u crossfireu obe su klokovane na 855/2000 i rade bez broblema na tom taktu jedina mana im je mala kolicina memorije. u GTA IV GPU radi sa 30-40% na obe ali zato koristi svu memotiju (radi na 800x640 zbog klicine momorije, inace inace sve detalje koje ne koriste memoriju nego GPU sam digao do kraja) tako da je mozda bolje kupit model sa 1gb DDR2 nego ovaj ako se pravi crossfire a ako koristite samo jednu karticu onda je bolje kupiti ovaj model -:zauzima dva slota, malo memorije
Kupio sam je u PAKOM-u,pre nekih 20-tak dana,postavio u slot,pustio drajvere koje sam dobio na disku - i sve za sada dosta dobro radi.Koristio sam je i za TV izlaz(Tv je 16 9),izuzetno radi,videcemo za kasnije...za sada preporuka ! +:Odlicne mogucnosti,stabilan rad,cena.. -:Za sada nema
koliko je bucan kuler? +:cena + performanse -:ipak nvidia placa kompatibilnost za igrice pa svaki ati je losiji u praksi
Ja sam je kupio samo zato da bih igrao Red Alert 3 u 1680x1050 i to radi, ali sam se toliko namucio da utisam komp menjao napajanje i hladnjak na procesoru da bi kupovinom ove kartice sve bacio u vodu, jel ima neko savet kao da se utisa ali za male pare :-) +:Meni gura sta treba -:Buka, velika buka
Smanji obrtaje kulera. Meni na 30% radi 850/1030. Ne razumem zasto je ova karta tako jeftina kada se uporedi sa nekim 64bit/ddr2 krsevima koji kostaju isto ili vise... +:gura sve -:za 30e? Nista...
@matejic Jesi li probao neku igricu koja je kompatibilna sa ATI npr HL2EP2 Graficka UBIJA to je bruka znaci N-vidia je samo na glasu ATI=N-vidia Samo sto je N-vidia navikana Sad cu da uzmem 4870 1 GB DDR5 i ima ja razbija sve u 1080p na Full detaljima.
Igram Prototype sve on Max na 1280x1024 sta dalje reci za 36 eu
Po meni Nvidia je pokvarila mnoge stvari kod svojih grafickih od izdavanja serije 7300 pa nadalje. ati je mnogo bolji odnos cena/kvalitet..... +:za te pare extra graficka
NFS Shift sve na MAX bez AA i AF i super radi +:Sve rastura josh uvek -:zauzima dva slota ali mora zbog boljeg hladjenja
Crysis 1 i 2,Far Cry 2, Dead Space,u FULL rezoluciji 1650x1050 razbija igrice tek po neki put secne u brzim momentima akcije, al nije toliko bitno, inace pored svoje 256 memorije koristi i sistemsku 768MB, tako da daje 1GB sa taktom meemorije 3800Mhz a ne na 1800Mhz kao sto su ovde napisali.Sada je jako povoljna a pre je kostala kao sada one najskuplje koje ponovo teraju iste video igre kao ova od 20 eura.
kuler radi kao traktor ekstremno je bucna ali preterano i nemam samo ja taj problem,jel ima neko neki savet kako da resim taj problem +:sve super radi ,za tepare je stvarno super -:Kuler katastrofa
Hladno ko spricer da kucnem u drvo, sve ire koje sma probao rade npr cod 6 sve an high samo teksture na normal ko mleko....ne cuje se puno...za 2400 koliko sam je platio ( polovna) kartica jebe kevu jos da dodam da sve to radi sa 1 gb rama na 667 mhz i na jednojezgarnom celeronu 430....pozdrav svima ps steta sto ih vise ne pravu uzeo bi jos jednu....... +:temperatura,tiha je,tera sve igre,cena...
Graficka je vrh. Radi cak i na Windows 7 kao podmazana. Kuler je extra. -:Malo memorije
Mislio sam da je menjam ali kvalitetna zamena kosta minimum 8000 i ostao na njoj.Danas za te pare imate neke 64bitne sa DDR2 memorijom koje nemogu da joj primirisu. -:Fali jos 256mb memorije
olicna je, imam je 3 godine, radi odlicno i gura najzastevnije igrice
uzeo sam je skoro za 20evra,zanima me koliko je dobra posto nisam neki poznavalc jos je nisam stavio i dali mize n njoj da se ukljuci monitor i tv uporedo