logo
Vladimir

Asus Radeon HD 3650 512MB GDDR2 EAH3650 Silent Magic/HTDP/512M

29.09.2008. @ 10:31   #Komentar #Grafička karta #Asus

Ima li kakvih komentara za ovu karticu? Planiram da je kupim, jer mi 512MB i 128bit-a zvuci primamljivo. Mada, voleo bih da cujem i rec nekog ko je ima(o). Hvala

21 komentara

simeon
27.11.2008. @ 18:12 #abc6374b

pa dobar je buffer 512 mb al je to ddr2 a i 128bit nije nesto zavisi sta ces da igras moj savet bolje uzmi 3850 moci ces bar pristojnije da zategens rezoluciju ne nekim zahtevnijim igrama posto je 256bit a mozes da je nadjes za nekih 80-ak evrija

Zeljko
24.12.2008. @ 14:55 #e69e8ab5

Imao sam priliku da probam karticu pre neki dan. Bash se greje. Na zahetwnijim igrama gori ko luda. Probao sam Call of Duty 5 i nemoguce je igrati. Atijewa alatka mi ochitawa 81 c. Moguce je da je u pitanju felerichni primerak. Probacu josh jedan primerak pa cemo wideti kako se ponasha. -:Mnogo se greje, 128 bit

Tomanic Milan
06.01.2009. @ 02:29 #c71c91bc

Soldna je graficka meni radi cod5 na 1280x960 wide screen 22" Asus VW221D a ostalo od pc mi je AMD Athlon X2 5000+ 2.6 GHz i radi mi solidno +:Ima soidno memorije, solidna brzina, lako se overclockuje -:malo ima bita

Milos
27.03.2009. @ 14:19 #9c00271e

Grafika je odlicna!!! Jeste da se malo vise greje ali samo je potrebno jos stavis na njeno pasivno hladjenje jedan ventilator od procesora velicine 80x80 i ima da redi na 40 c, a ne na 80 c!!ja sa njom igram Mirror Edge na 1650X1280 na ultra high

Nikola
30.03.2009. @ 19:00 #2ae2aa2e

Odlicna graficka. Imam je vec godinu dana i zadovoljan sam. Uglavnom igram simulacije voznje (Grid, CMR Dirt...) na maksimalnoj rezoluciji. Ipak sam morao da stavim jedan Cooler Master 120x120mm na stranicu da malo raspiruje toplotu. Kuciste je inace Cooler Master Centurion 590 (promaja) pa je hladjenje generalno extra. ZA SADA SAM ZADOVOLJAN! +:Odlican za sada -:hladjenje

Mihal
16.09.2009. @ 02:48 #d721c13c

za vladimira.imam je vec 1 g.moj savet ti je da gadjas malo vislje.ja imam 22"(inca) 2220lm samsung i zamisli brate kad NFS Most Wanted nemoze da stavis do kraja...ali gledaj ovako ako imas 17" onda ce ti raditi super jer sto veci ekran zahtevnija graficka.na ovoj grafi je meni sve isto samo je takt na 500 tako pokazuje na ati control center(ccc) i koliko sam probao nepodrzava DirectX 10...probao sam igricu Lost Planet koja kada instaliras ima dve startne ikonice Lost PlanetDX9 i Lost PlanetDX10 i probao sam DX10 i nije htelo da startuje...takodje na nekim igricama gde ima da se ukljuci opcija DirectX10 nemoze se ukljuciti.tako i moj zakljucak da nema..bolje nazovi radnju i pitaj ali pazi da te ne slazu.ja ocu da kupim HD 4870 1Gb GDDR5....znam bbrrrrrrrrrzzzzzaaaa +:za vladimira -:hladjenje, jako se greje

Goran
26.09.2009. @ 01:11 #0a31ec41

Ljudi ako neko zna neka mi kaze kako da je overklokujem posto sve sto sam pokusao ne prihvata!!!!? +:Dobra je! -:Istina je da se malo vise greje

milos
05.10.2009. @ 23:15 #f081d590

pa naravno da ne mozes da upalis dx10 efekte kad su oni samo na visti a ne na xp...graf podrzava dx10 100%

blazo
01.11.2009. @ 09:02 #12d88448

crni covece, kakac te oc snasao na ovoj kartici. Budi srecan ako i ovako same ne izgori posto joj je hladjenje njesra. A oc je verovatno zakljucan na kartici , ima leka za to googl i da vidis. Postoje driveri nezvanicni koji to otkljucavaju +:nemam ja -:ima cura moja

T.D.I.
08.02.2010. @ 22:35 #5f9ebfb0

Za toliko parsa je dobra +:Dobro rada... -:puno se grije,ali ima i tu resenje:kupite za 10km kuler i zasarafite i rijesen problem.....:)))

Milos
04.03.2010. @ 17:02 #1decc1bf

Alo ljudi,sta vam je? Graficka je odlicna,imam je skoro 2 godine,i odlicno radi,uopste se ne greje,igrao sam i gta iv na rezoluciji 1280x1024,i radio je odlicno. Most wanted sam igrao na rezoluciji 2048x1536,i radio je odlicno,uopste nije kocio. moja preporuka je da je kupite

dunja
06.12.2010. @ 11:09 #1d13e3f9

sve drugo je dobro ali mi ne dozvoljava vecu rezoluciju 1600x1020.sa nisam dobro uradio +:dunjicljubodrag@open.telekom.rs

Zoki
20.06.2012. @ 01:17 #15a25654

Juce sam je dobio :) Kartica radi super, na idle mi radi na 47C a kada je opteretim ne prelazi 60C jos uvek sam prezadovoljan! +:Zadovoljan za sada

David
17.02.2013. @ 11:57 #f11e4792

Grafika je odlicna ali kad sam igrao igrice pocela je da se greje pa sam joj stavio kuler da je hladi.Ali ovako je dobra. +:Extra Grafika -:Malo vise se greje

Duci
09.04.2013. @ 22:46 #3c59f56c

Sve u svemu,graficka je dobra,sa obzirom da je napravljena 2008 :) +:Graficku sam kupio 2009 godine,i podrzava mi igrice 2013 'ladno ,i to sa ekstra grafikom . -:Graficka se previse greje,desava mi se da igram igrice i odjednom mi se komp ugasi,a Graficka je vrela.Kupio sam neki kuler i on me zeza,ako se ne okrece,gasi mi se komp stalno.

Zoki
19.04.2013. @ 01:35 #8edb5b83

stavi sa strane jedan ventilator 8cm pri igranju ti nece prelaziti 65C.

Dejan
20.02.2014. @ 09:39 #37709733

Na koliko Wati radi ova graficka, koliko je minimum za nju?

Darko
20.02.2014. @ 11:45 #7b1892b9

Ovo radi na svakom napajanju..

Cvetin
18.03.2014. @ 16:36 #6b4469ab

Imam ovakvu graficku,AGP je potera dosta igrica.Interesuje me da li moze da radi u cross-fite modu sa nekom pci-e grafickom?I kojom?A graficku sam kupio pre 7 dana i zadovoljan sam inace nova je uzeta :) +:Cross-fire -:Cross-fire

Nemanja
09.01.2015. @ 02:32 #9b5c5573

Kako da povecam ulaz na S-Video out +:Extra mi je -:Nista lose

ispravka
22.01.2015. @ 00:09 #32a32c5b

Znaci po Cvetinu je ova AGP a ne PCIe

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan